gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Büyümüşte Küçülmüş

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Büyümüşte Küçülmüş

çok skerler yaa..emegıne saglık

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Büyümüşte Küçülmüş

çok şekerler ya emeğine sağlık canım

Büyümüşte Küçülmüş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artık büyümüşsünüz..

Artık büyümüşsünüz..

Sabahın 6'si yataga girdiginiz saat yerine uyandiginiz saat olmussa... arkadaslarin, beraber olmak-ayrilmak yerine evlenip-bosaniyorlarsa... semsiye ile disari cikiyorsaniz... zamaninizin %90'i bilgisayar basinda geçiyor ise (is için)... kot ve t-shirt artik giyinmek sayilmiyorsa... yemek ve film : bir gecenin baslangici yerine tüm gece programi olmussa.. artik en sevdiginiz...
  2. Artık büyümüşsünüz.

Artık büyümüşsünüz.

Artık büyümüşsünüz.. Sabahın 6'si yataga girdiginiz saat yerine uyandiginiz saat olmussa... arkadaslarin, beraber olmak-ayrilmak yerine evlenip-bosaniyorlarsa... semsiye ile disari cikiyorsaniz... zamaninizin %90'i bilgisayar basinda geçiyor ise (is için)... kot ve t-shirt artik giyinmek sayilmiyorsa... yemek ve film : bir gecenin baslangici yerine tüm gece programi olmussa.. artik en...
  3. Küçüldüm Sevgilim...

Küçüldüm Sevgilim...

Küçüldüm sevgilim…Yalnızlığın kıyısına vurdu yüreğim…Sen gittin şimdi…Tuzaklar pusu kurdular…Benliğim enkazlara sürüklendi,gözyaşlarım yalnızlığın dumanıyla tüttü…Küçüldüm sevgilim adın değmedi ya bir daha kulaklarıma,ezildim,hayıflandım,büzüldüm,çok üzüldüm…!Hüzün yaprakları omzuma değdiler birer birer,incinirken incittim…!Küçüldüm sevgilim…Her sabah sensizliğe uyanıp her gece sensizliğin...
  4. Kanada ekonomisi küçüldü

Kanada ekonomisi küçüldü

kanada ekonomisi kanada ekonomisi 2010 Kanada ekonomisi, bu yılın ikinci çeyreğinde yüzde 3,4 oranında küçüldü. Resmi verilere göre, Kanada ekonomisi, üç aylık dönemde yüzde 3,4 oranında küçülürken, Haziran ayında ise geçen yılın Temmuz ayından buyana ilk kez yüzde 0,1 oranında büyüme sağladı. Kanada ekonomisi, yılın ilk çeyreğinde de yüzde 5,4 oranında küçülmüştü.

Sayfayı Paylaş