gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Buyurun size bir soru

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Hadi bakalim kizlar biz bayanlar pratik zekali oldugumuzu biliyoruz bu sorunun üstesinden de kolaylikla gelirsiniz eminim. Bakalim ilk haqnginiz dogru cevabi verecek. 500 YTL'len VAR

100 ADET HAYVAN ALACAKSIN

İNEK : 50 YTL

KOYUN :10 YTL

TAVUK :1 YTL

ALDIGIN HAYVAN SAYISI 100 ADET OLCAK

HARCADIGIN PARA 500 YTL OLCAK

HANGİ HAYVANDAN KAC TANE ALACAGINI SEN BELİRLE

AMA HER 3 CESİT HYVANDANDA ALMAN GEREKLİ

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    60 TAVUK
    39 KOYUN

1 INEK

mi acaba :D:D:D:D

1 inek - 50 ytl

39 koyun - 390 ytl

60 tavuk - 60 ytl

= 100 hayvan - 500 ytl ??? :S:S:S

ay kafam karisti yaw :hhh:

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Dedim degil mi :D bunun üstesinden gelecek biri olur diye hemen bulmussun canim tebrik ederim.

Buyurun size bir soru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar size bir soru....

kızlar size bir soru....

konuyu belki yanlış yere açtım ama anketler diye ayrı bir bölüm göremediğim için buraya açıyorum.... evlenmeyi düşündüğünüz kişi size hasta olduğunuz bir anda el kaldırırsa ne yaparsınız bu soruyla ilgili cevaplarınızı çok merak ediyorum... bekliyorum....
  2. buyurun siz de gülün..‏

buyurun siz de gülün..‏

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. kızlar size harika bir soru...

kızlar size harika bir soru...

medyum memiş kaç kardeştir?
  4. Size bir soru :)

Size bir soru :)

Şimdi size bir soru sorcam bakalım ilk kim bilcek :minik: Mezar başında ağlayan bir kız var.Mezarda yatan kadının annesi mezar başında aglayan kızın annesinin kaynanasıdır.O halde mezarda yatan kadın mezar başındaki ağlayan kızın nesidir ??? Not: Bizim mahalledeki afacan bir çoçuk sordu bunu bana Eger bu oyundan sonra devam etmek isterseniz üsteki üye altaki üyeye soru...
  5. Sizce bir sorun çıkarmı ??????

Sizce bir sorun çıkarmı ??????

Arkadaşlar selem herkese ; Ben adetim geçti diye doktora gittim hamileymişim bta hcg 70 çıktı dıs gebelık tehlıkesı olabılır değerin düşük 2 gün sonra gel yıne bakalım dedı bu sefer 228 çıktı cuma günü tekrar gidicem 1000 çıkması lazımmıs .Sizce gidişat nasıl ??çok korkuyorum çok ümitlendim:grev:

Sayfayı Paylaş