gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Büyüyen ayakkabılar

Konu, 'İlginç İcatlar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

çocuk icatları ayakkabı icatları çocukların çok fonksiyonlu ayakkabı [​IMG]

Çocukların ayaklarının ne kadar hızlı büyüdüğü malum... Ne kadar sık ayakkabı almak gerektiği de. Inchworm isimli bir ayakkabı şirketi, 3 numarayı aynı anda kapsayan bir ayakkabı geliştirmiş. Böylece birkaç ayda bir yeni ayakkabı alma derdinden kurtulmuş olacaksınız.

Büyüyen ayakkabılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayakkabılar!

ayakkabılar!

italyan ayakkabıları Her geçen gün yeni ve ilginç modellerin üretilmesine rağmen, kadınlar, hala sivri burunlu ayakkabıları tercih ediyor. İki sezon boyunca vitrinleri süsleyen sivri burun ayakkabılar, gelecek yıl da egemenliğini sürdüreceğe benziyor. Dar ve uzun etek modasına paralel olarak yine sivri burun ayakkabılar revaçta. Klasik ve şık ayakkabı giymeyi sevenlerin yanında artık gençler...
  2. büyüyen otlar fısıldayacak mı?

büyüyen otlar fısıldayacak mı?

utanıyorum kendimden, nasıl aşık olacak kadar çaresiz kaldım ben :kafa: benden bişey istemesin dediğim, hayallerle taçlandırmadığım, anlamını önemsemediğim, pamuktan ipliklerle bağlı olduğum bu hayattan ben ne istiyorum acaba :ballchain: yaşarken yaşlanmaktı hep istediğim yıpranarak, yaşamadan yaşlanıyorum oysa.ne için, kocca bir hiç için. ya ne kadar doğruymuş; karşındakine hakettiğinden...
  3. büyüyen taş

büyüyen taş

Bitki değil ...taş...hem de büyüyor.Çok ilginç:) Her yağmurla birlikte büyüyebiliyor. Bu yüzden, doğanın harikası sayılıyor. İmkansız gibi görünüyor. Ama imkansız değilmiş... Romanya'nın Karpat Dağları'nın da bulunduğu Vılcea bölgesindeki Costeşti kasabasının yakınındaki ormanda taşlar büyüyor. Onlara bölge halkı "trovanti" diyor. Kimileri kutsal olduklarını düşünüyor. Çünkü...
  4. Babadan ayrı büyüyen çocuklar

Babadan ayrı büyüyen çocuklar

Babadan uzaklık çocuğa zararlı Daha çok çalışmak zorunda kalan babaların, çocuklarının eğitimi ve terbiyesiyle yeterince ilgilenemediklerini söyleyen psikiyatrist Doç. Dr. Saygılı, babaları ailelerine sahip çıkmaya çağırdı. Psikiyatrist Doç. Dr. Sefa Saygılı, ekonomik kriz nedeniyle daha çok çalışmak zorunda kalan babaların, çocukları...nın eğitimi ve terbiyesiyle yeterince...
  5. büyüyen bebek karyolası kullananlar

büyüyen bebek karyolası kullananlar

8 aylık hamileyim bebeğim için yatak modeli arıyorum ama öyle kısa bir süre kullanıp daha sonra yeni bir tane almama gerek kalmayan bir model istiyorum bir arkadaşım bana büyüyen bebek karyolası modelinden söz etti benimde biraz kafama yattı gibi... aranızda büyüyen bebek karyola modeli kullanan varsa kullanımı açısından nasıl memnun kaldınızmı bebekler için kullanışlı oluyormu olumlu olumsuz...

Sayfayı Paylaş