gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Büyüyünce Admin olcam ben

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

baba - efendim yavrum - ben büyüyünce admin olcam
    - o ne lan almiyim ayağımın altına seni, annenin sülalesine çektin sen bi tutam benden yokki sende, hadeee odana çabuk
    - ama baba

- anne
    - söyle olum
    - ben büyüyünce admin olcam
    - ahhh ahh budamı gelicekti başımıza, yaşlanınca aç kalıcaz aç, senden hiçbişey olmaz hep babanın sülalesine çektin offf offff büyüt okut gelsin bize admin olcam desin

- abla
    - gene ne var beee
    - ben büyüyünce admin olcam
    - ben izin veriyorum ama benide en çıtır üye yapacan olurmu?
    - Hönkk…

Okulda
    - ya evdekilere admin olcam dedim büyüyünce
    - eeee ne dediler
    - babam katil olmasın, annem aç kalmasın, diye vazgeçtim,
    - eee peki ne olcan büyüyünce

- galiba bu gidişle hiç bişey olamicam...

Büyüyünce Admin olcam ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyüyünce Ne Olacaksın dialogları

Büyüyünce Ne Olacaksın dialogları

Büyüyünce Ne Olacaksın dialogları + Veli büyüyünce ne olacaksın? - Traş olucam + büyüyünce ne olucaksın? - Pilot olucam.. + vaaayh ne güzel.. n'apıcaksın bakalım pilot olunca - çok param olucak hostesim olucak metresim olucak + ne olucaksın bakalım büyüyünce? - henüz karar vermedim düşünme aşamasındayım + görüyo musun hocam işte bilinçli gençlik bu * he evet.. + ne düşünüyosun peki? -...
  2. ben büyüyünce admin olacam

ben büyüyünce admin olacam

ben büyüynce admin oLcam... -baba - efendim yavrum - ben büyüyünce admin olcam - o ne lan almiyim ayağımın altına seni, ananın sülalesine çektin sen bi tutam benden yokki sende, hadeee odana çabuk - ama baba - anne - söyle olum - ben büyüyünce admin olcam - ahhh ahh budamı gelicekti başımıza, yaşlanınca kalacaz aç, bişi olmaz sizden hep babanın sülalesine çektin offf offff...
  3. büyüyünce admin olcam :)

büyüyünce admin olcam :)

baba - efendim yavrum - ben büyüyünce admin olcam - o ne lan almiyim ayağımın altına seni, ananın sülalesine çektin sen bi tutam benden yokki sende, hadeee odana çabuk - ama baba - anne - söyle olum - ben büyüyünce admin olcam - ahhh ahh budamı gelicekti başımıza, yaşlanınca aç kalıcaz aç, bi mok olmaz sizden hep babanın sülalesine çektin offf offff büyüt okut gelsin bize...
  4. büyüyünce ne olmak istiyorsun

büyüyünce ne olmak istiyorsun

çocukken sizede sormuşlardır süphesiz ne olcan yavrum diye bakalım bu soruya günümüz sartlarında bir çocuk ne cevap veriridi :) :) paylasım amaçlıdır yanliş anlasılmasın sözüm meclisten dışarı :)
  5. mutfak eşyaları büyüyünce!!!!

mutfak eşyaları büyüyünce!!!!

Eğer mutfak eşyaları büyüseydi bizler nasıl görünürdük meleklerim hiç merak ettiniz mi ? Ben sizler için nasıl görüneceğimiz hususunda görseller ekliyorum. Bakın bakalım bizler bu kadar olup eşyalar büyümüş olsaydı ne olur du :D:D

Sayfayı Paylaş