gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Buz Devri 3 Yakında Beyazperdede

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Severek izlediğimiz belkide onuncu versiyonu bile çıksa yine keyifle izlenecek artık fenomen olmuş bir yapız buz devri 2 Yakında Buzdevri 3 piyasada :)
    Dinazorlar iniyor! Ice Age'in yeni filminde karşımıza dinazorlar çıkıyor. Kaplanlara, avcılara, eriyen buzullara kafa tutan kahramanlarımız bu sefer dinazorlarla karşı karşıya geliyor. Film dinazorların her zaman yaşadığını, buzun erimesiyle ortaya çıktıklarını öne sürüyor.

Filmin maskotu olan fare Scrat cevzinin peşine düşerek bizi yine gülmekten kıracağa benziyor. Kahramanlarımız Sid, Manny ve Diego'ya ikinci bölümde yer alan Ellie ve fareler, bu bölümde de eşlik ediyor.

[SENE]299318[/SENE]

Buz Devri 3 Yakında Beyazperdede konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buz Devri 3   - Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

Buz Devri 3 - Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

Buz Devri 3 - Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs Bu yaşıma rağmen büyük keyifle izlediğim buz devri 2 den sonra buz devri 3 animasyon filmide gelecek merakla bekliyorum :) Dinazorlar iniyor! Ice Age'in yeni filminde karşımıza dinazorlar çıkıyor. Kaplanlara, avcılara, eriyen buzullara kafa tutan kahramanlarımız bu sefer dinazorlarla karşı karşıya geliyor. Film...
  2. Buz Devri 3

Buz Devri 3

Büyük küçük herkesin ilgisini ve sevgisini kazanan Buz Devri sinema filminin 3 serisini sizlere tanıtmak istiyorum Film daha ilk serisinde gerekli tüm ilgi ve sevgiyi kazanmakta olup diğer ikinci seridede aynı ilgiyi bulmuştur.Eminim ki üçüncü seri yine diğer seriler kadar eğlenceli izlenmeye değer görsel olarakta beğenimizi kazanacaktır Dip not : Bu arada Nemesis adminizinde çok sevdiği bir...
  3. 2012 Buz Devri 4 Film Tanitim ve fragmani

2012 Buz Devri 4 Film Tanitim ve fragmani

2012, buz devri 4, ice age 4, film, tanitim konulari burada melekler Sevgili Melekler, Ilk 3 seriyi kahkalarla izledigimiz Buz Devri filminin dorduncusu 2012 Yilinin Temmuz Ayinda hemde 3 boyutlu olarak sinemalarda olacak, http://www.youtube.com/watch?v=1y6AYH8njYs Yapım: 2012 ~ ABD Tür: 3 Boyutlu, Aile, Animasyon, Çizgi, Çocuk, Fantastik, Komedi, Macera, Müzikal Yönetmen:...
  4. Televizyonlarda 3 Boyut Devri

Televizyonlarda 3 Boyut Devri

televizyon, uc boyutlu, 3D, tv, gozluk konularini incelemektesiniz Sevgili Melekler, Artik evlerimizde de, yeni cikan televizyonlar sayesinde 3 boyutlu filmleri ve maclari hatta yakin zamanda belgeselleri izleyebilecegiz, Peki 3D yada 3 boyutlu goruntu ne demek? biraz ogrenelim; 3D NEDIR? 3D eğlencesi, 3D sinema deneyiminin heyecanını evinize getiriyor. 3D efekti, görüntülere daha...
  5. Buz Devri filmindeki sincap neyin peşinde koşar

Buz Devri filmindeki sincap neyin peşinde koşar

Buz Devri filmindeki sincap neyin peşinde koşar :))))

Sayfayı Paylaş