gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Buz Devri filmindeki sincap neyin peşinde koşar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Buz Devri filmindeki sincap neyin peşinde koşar :))))

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Buz Devri filmindeki sincap neyin peşinde koşar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sincaplar

Sincaplar

Vücudunun üst kısmı açık sarıdan kırmızımsı kahverengine ve siyaha kadar değişir. Alt tarafı tamamen beyazdır. Kışın, kıl uçlarında siyah pigment miktarı artar. Bu nedenle kırmızı renkte olanlar, kışın daha koyu görünür. Kuyruktaki tüyler uzundur ve kuyruklarını kıvırıp sırtlarına değdirebilirler. Gözleri iri ve parlaktır. Kulakların ucunda (kışın daha fazla) tüy demeti bulunur. Arka ayakları...
  2. Buz Devri 3   - Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

Buz Devri 3 - Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

Buz Devri 3 - Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs Bu yaşıma rağmen büyük keyifle izlediğim buz devri 2 den sonra buz devri 3 animasyon filmide gelecek merakla bekliyorum :) Dinazorlar iniyor! Ice Age'in yeni filminde karşımıza dinazorlar çıkıyor. Kaplanlara, avcılara, eriyen buzullara kafa tutan kahramanlarımız bu sefer dinazorlarla karşı karşıya geliyor. Film...
  3. Buz Devri 3 Yakında Beyazperdede

Buz Devri 3 Yakında Beyazperdede

Severek izlediğimiz belkide onuncu versiyonu bile çıksa yine keyifle izlenecek artık fenomen olmuş bir yapız buz devri 2 Yakında Buzdevri 3 piyasada :) Dinazorlar iniyor! Ice Age'in yeni filminde karşımıza dinazorlar çıkıyor. Kaplanlara, avcılara, eriyen buzullara kafa tutan kahramanlarımız bu sefer dinazorlarla karşı karşıya geliyor. Film dinazorların her zaman yaşadığını, buzun erimesiyle...
  4. Buz Devri 3

Buz Devri 3

Büyük küçük herkesin ilgisini ve sevgisini kazanan Buz Devri sinema filminin 3 serisini sizlere tanıtmak istiyorum Film daha ilk serisinde gerekli tüm ilgi ve sevgiyi kazanmakta olup diğer ikinci seridede aynı ilgiyi bulmuştur.Eminim ki üçüncü seri yine diğer seriler kadar eğlenceli izlenmeye değer görsel olarakta beğenimizi kazanacaktır Dip not : Bu arada Nemesis adminizinde çok sevdiği bir...
  5. 2012 Buz Devri 4 Film Tanitim ve fragmani

2012 Buz Devri 4 Film Tanitim ve fragmani

2012, buz devri 4, ice age 4, film, tanitim konulari burada melekler Sevgili Melekler, Ilk 3 seriyi kahkalarla izledigimiz Buz Devri filminin dorduncusu 2012 Yilinin Temmuz Ayinda hemde 3 boyutlu olarak sinemalarda olacak, http://www.youtube.com/watch?v=1y6AYH8njYs Yapım: 2012 ~ ABD Tür: 3 Boyutlu, Aile, Animasyon, Çizgi, Çocuk, Fantastik, Komedi, Macera, Müzikal Yönetmen:...

Sayfayı Paylaş