gebe
  1. hacertan

hacertan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Buz Lazer Epilasyon

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında hacertan tarafından paylaşıldı.

Buz lazer, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarındaki son teknolojidir. Lazer epilasyon, ütüleme epilasyon ile acısız hale gelmişti. Bu ütüleme epilasyon teknolojisinin üreticisi Alma Lasers en son teknoloji olarak buz lazer teknololojisini üretti. Peki nedir bu buz lazer teknolojisi? Buz lazer teknolojisi, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız olanı, en hızlısıdır ve en yeni teknolojidir. Buz lazer denmesinin sebebi ise lazer cihazlarının başlığının eksi 3 dereceye kadar soğutabilmesinden kaynaklanıyor. Buz lazer ile seans süresi daha az. STS Lazer Ltd firmasının tescilli bir markasıdır buz lazer. İstenmeyen kıllardan 4 ya da 6 seansta kurtuluyorsunuz. Evet arkadaşlar üstte açıklamasını yapmaya çalıştığım buz lazer epilasyonu yaptırıyorum bende. 2. seansıma girdim ve etkisini hemen fark edebiliyorsunuz. Şimdilik bazı bölgeler için giriyorum. Eğer tüm vücudunuza yaptırırsanız 30 dakika sürüyor. Tavsiye ediyorum sizde denemelisiniz.

Buz Lazer Epilasyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lazer epilasyon cihazları

lazer epilasyon cihazları

lazer epilasyon yaptırmaya karar veren bir bayan olarak ne yazıkki lazer cihazları hakkında bilgilere sahip değilim. lazer epilasyon cihazları neler hangisini önerirsiniz sizler hangi lazer aletine giriyorsunuz memnunmusunuz deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim
  2. LAZER EPİLASYON ALETİ

LAZER EPİLASYON ALETİ

:uhh:KIZLARRRRR LAZER EPİLASYON ALETİ SATIYORUM HEMDE YARI FİYATINA ÇOK GÜZEL KULLANIŞLI GERÇEKTEN İŞE YARIYOR İHTİYAÇTAN SATIYORUM ACİLLL
  3. Buz Başlıklı Lazer Epilasyon Yaptıran varmı ?

Buz Başlıklı Lazer Epilasyon Yaptıran varmı ?

Buz Lazer (Soprano Ice) Alma Lasers tarafından geliştirilen son teknoloji, Soprano Ice Diod Lazer, yeni “buz” başlığı ile artık 2 kat hızlı, ayrıca ten rengi ayırmadan ve en ince tüylerde bile mükemmel sonuçlar elde etmek mümkün. Geliştirilmiş güçlü soğutucu mekanizması ve seri atışları sayesinde Diod Lazer cihazları arasında açık ara farkla en acısız sistem olan Buz Lazer (Soprano ICE), lazer...
  4. Epilasyon yaptırmak zararlımı?

Epilasyon yaptırmak zararlımı?

İstenmeyen tüyler bayanlar kadar erkeklerin de sorunudur.İstenmeyen tüyler için geçmişten günümüze bir çok yöntem gelişmiştir. Jilet,odun külüyle çekmek,eldivenle yolmak,ağdalamak,cımbızlı epilatörle temizlemek,iple almak,iğneli epilasyon ve lazer epilasyon gibi yöntemler.Günümüzde artık en çok tercih edilen yöntemlerden biri lazer epilasyon.Belli seanslarla yapılan bu işlem istenmeyen tüyler...
  5. Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık iki aydır lazer epilasyon yaptıran bir bayan olarak, bu konuda fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlara naçizane düşüncelerimi ve aldığım sonuçları belirtmek istedim. Öncelikle şu söyleyerek başlamak istiyorum; Lazer epilasyon çok fazla ürkütücü bir şey olmamakla birlikte, doğru ve hijyenik bir klinik tercih edildiği takdirde muhteşem sonuçlar veren, muazzam bir...

Sayfayı Paylaş