gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Buz tutmusssss....

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Buz tutmusssss....

Ne güzel buz tutmuş ya.. Ellerine sağlık canım. Oralarda olmak istemezdim, nasıl soğuktur ayyy... Versoix diyor, İsviçre demek ki...

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

ana bu ne la heryer buz tutmuşay çok ilginç ya arabalar bile buz tutmuş orda yaşam buz tutmuştur be nasıl yaşıyolar

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

ayy soğukkkkkkkkkkkk
    buzul çağ olabilrimi aceba..

Buz tutmusssss.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. buz dağları

buz dağları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Gülşen - Buz

Gülşen - Buz

Zor mu geldi kalp bilendi Bakmam artık yüzüne Yaş mı geldi gözlerinden Bak dert olur içime Bir alev gibi yandım söndüm kendi kendime Bir karar verdim senden ayrı uzun gecelerde Buz gibi yataklarda yanlız yatmak istemem Genç yaşımda kalbimi aşka düşman edemem Beni bilirsin kararlıysam dünya dursa dönmem Çok geciktin herşey için artık vursan da ölmem
  3. Buzdan Heykeller

Buzdan Heykeller

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. buza krallığı

buza krallığı

5. Buzdan Şaheserler

Buzdan Şaheserler

Sayfayı Paylaş