gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Buzdan Heykeller

Konu, 'Çöplük' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Buzdan Heykeller

çok çıııllgggııınnn..emegıne saglık

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

çooook güzeller :) emeğine sağlık canım

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

süper yapmışlar ellerine sağlık canım

Buzdan Heykeller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sudan Heykeller...

Sudan Heykeller...

William Pye suyun özelliklerini zorlayarak heykeller yapıyor. Hava akımını kullanarak yaptığı çalışmalar dinamik bir görüntü oluşturuyor. Yüzey geriliminin suyun akışında yarattığı dalgaları kullanarak yaptığı heykeller ise pek çok binada ve kamusal alanda kullanılmış
  2. yıkın heykellerimi!

yıkın heykellerimi!

Ey milletim, Ben Mustafa Kemal'im... Çağın gerisinde kaldıysa düşüncelerim, Hala "en hakiki mürşit" değilse ilim Kurusun damağım dilim, Özür dilerim... Unutun tüm dediklerimi. Yıkın diktiğiniz heykellerimi... Özgürlük hala En yüce değer Değilse eğer... "Prangalı kalsın" diyorsanız, köleler... Unutun tüm dediklerimi. Yıkın diktiğiniz heykellerimi......
  3. yıkın heykellerimi........

yıkın heykellerimi........

Ey milletim Ben Mustafa Kemal'im Çağın gerisinde kaldıysa düşüncelerim Hala en hakiki mürşit değilse ilim Kurusun damağım dilim Özür dilerim Unutun tüm dediklerimi Yıkın diktiğiniz heykellerimi Özgürlük hala En yüce değer Değilse eğer Prangalı kalsın diyorsanız köleler Unutun tüm dediklerimi Yıkın diktiğiniz heykellerimi Yoksa çağdaş medeniyetin bir anlamı Ortaçağa taşımak...
  4. Yıkın heykellerimi

Yıkın heykellerimi

YIKIN HEYKELLERİMİ ''EY MİLLETİM, BEN,MUSTAFA KEMAL'İM ÇAĞIN GERİSİNDE KALDIYSA DÜŞÜNCELERİM HALA EN HAKİKİ MÜRŞİT DEĞİLSE İLİM KURUSUN DAMAĞIM,DİLİM ÖZÜR DİLERİM.. UNUTUN TÜM DEDİKLERİMİ, YIKIN..! DİKTİĞİNİZ HEYKELLERİMİ... ÖZGÜRLÜK HALA EN YÜCE DEGER DEĞİLSE EĞER.. PRANGALI KALSIN DİYORSANIZ KÖLELER UNUTUN TÜM DEDİKLERİMİ, YIKIN..! DİKTİĞİNİZ HEYKELLERİMİ... YOKSA ,ÇAĞDAŞ MEDENİYETİN BİR...
  5. Buz Heykeller

Buz Heykeller

Rusya'da bulunan Moskova Buz Heykel Galerisi'nde inanılmaz heykeller sergileniyor. İlk olarak 2008 yılında açılan buz heykel galerisi, bütün dünyanın ilgisini çekince sürekli hale geldi.Burada sadece kış aylarında değil bütün yıl buzdan yapılmış heykeller sergileniyor.Rusya'da çok sayıdaki yetenekli buz heykeltraşları, ortaya çıkardıkları inanılmaz heykelleri galeriye getirip burada...

Sayfayı Paylaş