gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Buzdolabı / buzluk

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Devletin yahut yerel idarelerin hazinesine, Evcimen, itaatkar kadına, Buzdolabındandan içilen soğuk su, meşrubat yahut iç ferahlatan şeyler kadın tarafından gelecek mala delalet eder.Hatalı hareketleriniz ve yanlış konuşmalarınızla çok sizin için çok önemli bir kişiyi gücendirebilirsiniz. Konuşmadan önce düşünmeniz gerekir. Hatalı hareketleriniz ve yanlış konuşmalarınızla çok sizin için çok önemli bir kişiyi gücendirebilirsiniz. Konuşmadan önce düşünmeniz gerekir. Yanlış davranışlarınızla ve yanlış konuşmalarınızla çok sevdiğiniz bir kişiyi kırabilirsiniz.İçi aydınlık, yiyecek dolu ise kısmettir. Kapalı, pis, içi boş veya kötü yiyeceklerle dolu buzdolabı ise para sıkıntısı, yokluktur.Rüyada buzdolabi görmek, çok hizmetkar ve menfaatli, bir hanima isaret eder. Buzdolabindan su içmek o kadin tarafindan mala nail olmaktir. Buzdolabinda meydana gelen degisiklik, o kadinda meydana gelecek olan ahlaki bir degisiklik ile tabir edilir. Yanlış davranışlarınızla ve yanlış konuşmalarınızla çok sevdiğiniz bir kişiyi kırabilirsiniz. düşünmeden konuşmamaya özen gösterin.Yanlış davranışlarınızla ve yanlış konuşmalarınızla çok sevdiğiniz bir kişiyi kırabilirsiniz. düşünmeden konuşmamaya özen gösterin.

Buzdolabı / buzluk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buzdolabından ayakkabılık

Buzdolabından ayakkabılık

buzdolabı nasıl boyanır buzdolabı boyası Buzdolabından ayakkabılık Satın alındığı günden bu yana yani yaklaşık 45 yıldır durmaksızın çalışan buzdolabı için değişim çanları çoktan çalmaya başlamış. Üç yıl önce eve gelen yeni model buzdolabı yüzünden mutfaktaki yerini bırakıp kilere taşınmak zorunda kalan eski buzdolabı, sağlam bir motora sahip olmasına rağmen dış görünümünde yılların...
  2. Buzdolabı:

Buzdolabı:

Buzdolabı: Buzdolabı ya tezgah dizisinin başında olmalı ya da yakınında bir tezgah düşünülmelidir. Aynı gereklilik fırınlar için de sözkonusudur. Tezgah ile dolap kapağının açılışı arasında 38 cm. mesafe bulunmalıdır.
  3. Buzdolabı koltuğu

Buzdolabı koltuğu

buzdolabı ile ilgili icatlar İşte en garip icatlardan biri daha gerçekten yorgun ve tembel olanların işine yarayabilir. Tembel koltuk... İçeceğinizi almak için buzdolabına doğru sürmeniz yeterli...
  4. hamurişleri buzlukta nasıl saklanır

hamurişleri buzlukta nasıl saklanır

merhaba hanımlar benim bir sorum olacaktı. acaba derin dondurucuda hamurişlerinizi nasıl saklıyorsunuz mesela ben poğaça yapıp saklamak istiyorum acaba pişiripmi koyuyorum yoksa çiğmi birde çıkardıktan sonra poğaçaları nasıl ısıtıyorsunuz lezzetli oluyormu
  5. Buzdolaplarınızı Süsleyebilirsiniz!

Buzdolaplarınızı Süsleyebilirsiniz!

buzdolabı süsleme, buzdolabı süslemeleri, buzdolabı süsleri Sevgili melekler, alışılagelmişin dışına çıkmak ve ev dekorasyonunuzda farklılıklar yaratmaktan hoşlanıyorsanız, sizlere mutfak dekorasyonunuz için değişik bir fikir verebiliriz. Elinizde bulunan bazı materyaller sıradan buzdolaplarınıza ayrı bir renk ve canlılık verecek. Bu küçük yenilikle dahi mutfağınızın havası değişecek. Peki...

Sayfayı Paylaş