gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

''Buz''un yeni isimleri

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

buza isimleri [​IMG]Bir dönem büyük ilgi gören Buzda Dans yarışması ekrana dönmeye hazırlanıyor.

100 bin YTL'lik büyük ödül için yarışacak isimler arasında şarkıcı, manken, Türkiye Güzeli, oyuncu, eski futbolcu, Televole sunucusu ve hatta sihirbaz bile var. Jüri ise henüz belli değil.

Geçen yıl Show TV'de her pazar akşamı ekrana gelen "Buzda Dans" yarışması büyük ilgi görmüştü. Yapımcı firma ve Show TV, her bölümü yüksek reyting toplayan programı bu yıl da devam ettirme kararı aldı.

14 Ekim'de ilk bölümü yayınlanacak yarışmanın jüri üyeleri henüz kesinleşmedi ancak yarışmacıların kimler olduğu belli oldu. Bu sezon haftada bir gün yerine iki gün ekrana gelecek programda yarışmacılar cumartesi akşamı performans sergileyecekler, pazar akşamı da elemeler olacak. Birincinin 100 bin YTL para ödülü kazanacağı "Buzda Dans"ın yarışmacıları ise şu isimlerden oluşuyor: Şarkıcı Umut Akyürek, geçen yılın Türkiye Güzeli Merve Büyüksaraç, eski manken Hülya Yiğitalp, oyuncu Yasemin Hadivent, şarkıcı Zeynep Mansur, manken Ece Gürsel, eski futbolcu İlhan Mansız, şarkıcı Atilla Taş, oyuncu Paşhan Yılmazel, sihirbaz Magic Nemci, türkücü Hasan Yılmaz ve Televole sunucusu Melih Gümüşbıçak.

''Buz''un yeni isimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ye Kiz İsİmlerİ

Ye Kiz İsİmlerİ

Yeğen: kardeş çocuğu Yediveren: yılda birkaç defa çiçek açıp meyve veren bir bitki Yegah: doğu müziğinde en eski makamlardan biri Yegane: bir tane, tek, biricik Yegül: hafif Yekçeşme: tek gözlü güneş Yekdane: eşi benzeri olmayan, tek bir çeşit gerdanlık Yekpare: tek parça, bütün, som Yekreng: bir renkte olan sözünün eri olan meşhur bir çeşit lale Yekruye: bir yüzlü, iki yüzlü olmayan...
  2. Ye Erkek İsİmlerİ

Ye Erkek İsİmlerİ

solcu isimleri yahudi isimleri solcu isimler sol isimler yahudi erkek Yeğrek: iyilik sever güzel fazla, çok Yedier: büyük ayı takım yıldızı Yediger: büyük ayı takım yıldızı Yeğin: acele, hızlı Yeğiner: zorlu, katı, şiddetli baskın, üstün yiğit, güçlü, çalışkan bereketli, bol iyiliği seven yakışıklı, güzel, ince Yefa: yüksek yer Yegan: bir tane, tek, biricik Yehud: yahudi, hz. yakub' un...
  3. Un-erkek isimleri

Un-erkek isimleri

Unan: sadakat, bağlılık Unat: akıllı, ergin Ungan: mutlu, onmuş kişi yiğit yürekli kişi Unsur: öğe, ilke, eleman
  4. Diziye yeni isimlerde katıldı!

Diziye yeni isimlerde katıldı!

öncelikle kendi yorumumu yapayım,Sumru Yavrucuk'u beğenerek izliyorum ve oyunculuğunu çok beğeniyorum bu dizidede güzel bir rol alıcağnı düsünüyorum.Yaprak dökümü dizisinden de sanırım Tolga Karel gelir gibi benim düsüncem bu biliyorsunuz dizinin konusunda tecavüz ön planda ilk bölümlerinde :) ordaki erkeklerden birisi olabilir.?? Fatmagülün Suçu Ne? Dizisi yeni sezonda ekranlarda...
  5. yeni bir hayat yarışmacıları isimleri

yeni bir hayat yarışmacıları isimleri

yeni bir hayat yarışmacıları isimleri de yazarsanız çok sevinirim ben o yarışmayı geçen gördüm beğendim isimlerini merak ediyorum.

Sayfayı Paylaş