gebe
  1. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43

Buzzz gibi limonataa...:)

Konu, 'İçki - İçecekler' kısmında nese355 tarafından paylaşıldı.

Kızlar evde yaz kış yaptığım bir limonata tarifi veriimm dedim. kullanmadığınız bir beyaz tülbente veya bir bez keseye sabahtan veya akşamdan 3 tane limonu rendenin ince yeri ile sarı kabuklarını rendeleyindaha sonra pratik bi şekilde limonu doğrayın şekeri mesela ben tatlı sevdiğim için 3 limona 3 su bardağı şeker koyuyorum sonra 2 litre su döküyorum tülbenti veya bez keseyi derin bir tencereye bırakıyorum.dolapta bekletiyorum ne kadar bekletirseniz sarı kabukları o kadar güzel renk veriyor denemenizi tavsiye ederim tamamen doğall ve güzel oluyorr Afiyet olsun...:)[​IMG]

Buzzz gibi limonataa...:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferudun Düzağaç _ gibi gibi

Ferudun Düzağaç _ gibi gibi

Gibiler ülkesinde Gibi gibi sevme beni Kara gözlükler ardından Görmezden gelme beni Bildiğim şeyleri soruyor gibi yapma Germe beni Yarışır gibi sevme Herkes yendi sen yenme Hiçbir şeyi hiç kimseyi herkes gibi sevmedim ben Onca yaraya açlığa karşılık beklemeden Çok zamansız gittiler hiç acelem yokken sen gitme Yarışır gibi sevme Herkes yendi sen yenme Hayat beni savurdu yerden yere Sen esme Ad...
  2. Hap gibi!

Hap gibi!

Bugüne kadar birçok farklı MP3 çalar görmüş olabilirsiniz, ama bu cihaz "gerçekten" çok farklı... Farklı tasarımlara sahip MP3 çalarlara pek yabancı değiliz; fakat bu haberimizde sizlere tanıtacağımız MP3 çalar, benzerlerinden bir hayli farklı bir tasarıma sahip. Vitamin hapına benzeyen tasarımıyla görenleri kendine hayran bıraktıran MP3 çalar, sadece 6.85cm uzunluğunda ve 30...
  3. Su Gibi...

Su Gibi...

Sulu şakalar yapıp, Sudan sebeplerle ayrılıyoruz… Sulu yemek seviyor. Kendimizi suyun akışına bırakıyoruz… Çok ağlayana “sulu göz”… Şımarana “sululuk yapma" diyoruz… Gidenlerin ardından maşrapalarla su döküyor, yaşlı gözlerle kendi kendimize mırıldanıyoruz; “Su gibi git, su gibi gel.” Gözyaşlarımızla beraber, içimiz kan ağlayarak toprağa verdiklerimizin mezarını...
  4. Bardak Gibi!

Bardak Gibi!

bardak bardak, sorunlar, stres, dusunme, spazm konusunu okumaktasiniz Sevgili Melekler, Profesör elinde içi dolu bir bardak tutarak dersine başladı Herkesin göreceği bir şekilde tutuyordu ve ardından sordu : “Bu bardağın ağırlığı sizce ne kadardır?” '50gm!' .... '100gm!' .....'125gm' ..diye öğrenciler yanıtladı. “Bardağı tartmadıkça gerçekten ben de bilemem,” dedi profesör, “ama, benim...

Sayfayı Paylaş