gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

By by Türkish !

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

turkish, turkce, cool, bye, relax konularini incelemektesiniz
    Merhaba Melekler,

Hey moruk, Historia’nın önünde buluşalım. Sana uzak ise Eskidji’nin önünde buluşabiliriz. What?.. Okey…

Heey n’ber?

Dont worry be happy. Relax ol…

Hani bana mail forwardlayacaktın?

Pıraytamdaki filmlere takıldım. Aksiyon filmi number vandı.

Directörü kim?............

Onun mu, backgraundu iyi değildir. Hayret bi şiii.

Cep telefonun ne kadar komplex.

Ipod.

Vaaooov.

Nano teknoloji production.

Seni motivesiz görüyorum. Hasta mısın? İstersen hospitallerden birine gidelim.

Sen de çok naturelsin hele kokun o kadar fresh ve cool ki bayıldım.

Üzerindekilerle karizma yapmışsın.

Eh olcek o kadar…

Herıld yani.

Haydi bu kadar konuşma inaf.

Brunch mı yapalım lanç mı?

Brunch brunch…

Okey no problem.

Konsensus oldu mu?

Bizim jenerasyon hep brunch diyo.

I’m de best alayına ve her şey rest.

Haydi lets go…

*

Bu sözler üzerine özellikle Cemil Meriç’in dil üzerine söylediği sözü hatırlatmayacağım. Ağır olacak… Onun yerine Fazıl Hüsnü Dağlarca’nın “Ses bayrağım” dediği, o sancağı yere mi düşürdük a dostlar?

Dil siperlerimiz bir bir işgal mi edildi? (böyle misal alışkanlıktan dolayı hep savaş yazıyorum ya. Ondan…)

Sapkamızı önümüze alıp düşünme zamanı gelip geçti mi yoksa?..

Kaynak: İsmail Bilgin

By by Türkish ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. By-Pass » Beslenme

By-Pass » Beslenme

by pass yağ by pass yağ nedir Sağlıklı beslenmek için diyet katı yağlardan ve kolesterolden fakir; sebze, meyve ve lifli gıdalardan zengin olmalıdır. Günlük tuz kullanımı 6 g'ı geçmemelidir. Yağ tüketimi total enerjinin %30'u kadar (%25-35) olmalıdır. Kolesterol ve yağ tüketimi Kolesterol miktarı yüksek besinler, sakatat (beyin, ciğer, böbrek), tereyağ ve yumurta sarısı doymuş yağlardan da...
  2. By-Pass » Kontroller

By-Pass » Kontroller

İlk kontrol tarihinize kadar yazılan reçetedeki ilaçları düzenli ve eksiksiz olarak kullanın. İlk kontrolünüz ameliyatı yapan cerrahi ekip tarafından taburcu olduktan 1o gün sonra yapılacaktır. Sonraki kontroler 1.ay, 3.ay, 6.ay ve 1 yıl şeklinde planlanmalıdır. Ameliyattan çok uzun süreli yararlar sağlayabilmek için, kan şekeri, tansiyon, kolesterol gibi değerlerinizin doktorunuz tarafından...
  3. Style by Shez

Style by Shez

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Charmante By Nazlı Elbiseleri...

Charmante By Nazlı Elbiseleri...

charmante by nazlı En güzel gününüzde,davetlerde,partilerde giyebileceğiniz birbirinden güzel elbiseler beğeninize sunuyorum...
  5. By NJK Ayakkabıları

By NJK Ayakkabıları

en güzel ayakkabıları sizler için sectim bakalım beğenecekmisiniz .....

Sayfayı Paylaş