gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

C A N I M S I N

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

C A N I M S I N...

Canımda can canımda canansın

Gözümdeki ışıltı yüreğimdeki SEVDAMSIN

Solmayacak çiçeğim bitmeyecek AŞKIMSIN

Birtanem cünkü sen benim CANIMSIN

Uzaklardaki sızımda olsan

Dudaklardaki sözümde olsan

Gözümdem dökmediğim yaşımda olsan

Sen BENİMSİN sen CANIMSIN

Tutamadığım ışıkta olsan

Uzağimdaki yakında olsan

Baharımda kışımda olsan

Sen benim CANIMSIN

Sen varya Sen

YÜREĞİMDE BİR CANSIN...

C A N I M S I N konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İ M A N D A N  İ H S A N A T A S A V V U F

İ M A N D A N İ H S A N A T A S A V V U F

Güneşe ve kuşluk vaktindeki aydınlığına, güneşi takip ettiğinde aya, onu açığa çıkarttığında gündüze, onu örttüğünde geceye, gökyüzüne ve onu bina edene, yere ve onu yapıp döşeyene, nefse ve ona birtakım kabiliyetler verip de iyilik ve kötülüklerini ilham edene yemin ederim ki, nefsini kötülüklerden arındıran kurtuluşa ermiş, onu kötülüklere gömen de ziyan etmiştir." Şems Süresi 1-10....
  2. V a r m ı s ı n !

V a r m ı s ı n !

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Y a ş l a n ı y o r u z !!!

Y a ş l a n ı y o r u z !!!

Ben bu yazanlari pek üzerime almadim :seker: aslinda hic almadim desem yeridir meleklerim :dil: Ama bakalim sizin icinizde varmi, bu yazilara EVET ÖYLE diyen :hhh: :hhh: Bugün üniversite öğrencilerinin çoğunluğunu 1986 doğumlular ve daha küçükler oluşturuyor. 'Gençlik' onlara deniyor. Onlar için "Soğuk Savaş" bir bilgisayar oyunu. AIDS doğduklarından beri var. CD...
  4. N a m a z

N a m a z

H İ K M E T L E R : *İşin başı ibadettir, Allah’a kulluktur. Kulluğun başı da ihlasla namaz kılmaktır. *Namaz, kalbi günahların pisliklerden temizler ve gayp kapısını açar. *Müdavim ol namaza, Mi’rac’ın olsun senin: Nur’a gark olmaya bak, toprak olmadan tenin. *Namaz zulmetten nûr’a âşıkâre bır çıkış. Kalma karanlıklarda nûr’a çıkmaya çalış. *Namaz kulun münâcâtıdır. Münâcat;ulu yaratanı ile...

Sayfayı Paylaş