gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

C.C.Celle Celalühü İfadesinin Anlamı

Konu, 'Kadın Ve İslam' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

celle celalühü cc ne demektir anlamı manası izahi açıklaması nedir ile ilgili bilgiler burada melekler Bir ortamda ,mevlitte,hatim dualarında ve televizyonlarda ki dini programlarda Allah lafzı geçtiği zaman peşinden ''Celle Celalühü'' dendiğini duymuşsunuzdur melekler :).Ya da okuduğunuz kitaplarda ya da gazetelerde Allah kelimesinin yanında (C.c.) ifadesi görmüşsünüzdür.Bu ifade hürmet gösteren bir ifadedir.

Celle Celalühü demek, "Onun şanı ne yüce" demektir.Allah ismi anıldığı zaman hürmet ve tazim için söylenir ve sadece O'na mahsustur.

PaSikA bunu beğendi.
  2. cücük

cücük Forum Okuru

sagolasin Allah c.c. senden razi olsun, bende hep Allah c.c. isminin ardindan öyle okudugum icin hep yaziyordum ama anlamini bilmiyordum Sayende ögrendim
    tesekürler

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ettiğin dua herşeye bedel,Allah senden de razı olsun :)

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Vallahi bende bilmiyordum :) Teşekkürler :)

5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Birşey değil :)

C.C.Celle Celalühü İfadesinin Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öğrenci ifadeleri

öğrenci ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Mevsimlik İfadeler

Mevsimlik İfadeler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. celle celalüh nedir

celle celalüh nedir

Arkadaşlarım Rabbimiz için celle celalalüh kelimesi söyleniyor. Bu tam olarak ne anlama geliyor. Bilgi verirmisiniz lütfen. Teşekkür ediyorum.
  4. Hareketli İfadeler Msn İfadeleri

Hareketli İfadeler Msn İfadeleri

Hareketli İfadeler Msn İfadeleri arıyorum ama hareketli ve simli yaldızlı felan olsun istiyorum bana önerilerinizi bekliyorum:)
  5. anlam

anlam

lütfen sözlerin bir de anlamları yazarmısınız ama başka yerlerden bularak değil kendi fikirlerinizle :( Lütfen ....

Sayfayı Paylaş