gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

ç.kaleli asker eşi olan var mı

Konu, 'Mesleklerimiz ve Biz' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

ark. insan asker eşi olunca çevre farklı bakıyr bizi anlıyan yokkaslında bizde onlar gibiyiz sadece çok yalnızız ark. dosta ihtyacımız var ama dedimizi ancak yaşayan anlar hani mnasrettin hoca demiş yaa; bana eşekten düşeni getiin karşıma diye aynen öyleee eşim doğudaa inş. vardır benim gibii byyy:melek:

Young bride bunu beğendi.
  2. esmer melek evli

esmer melek evli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım benim eşimde erzurumda yapıyor askerlik benimkide doguda bende çok üzülüyorum

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde nişanlım subay 4 ay sonra evlenicez evet çok zor babamda askerdi yaşayan bilir Allah sabır versin cümlemize doğu görevide çok zor

4. esmer melek evli

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tugçecigim sen yine evlenmemişsin evlenince daha zor oluyor

5. esmer melek evli

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tugçecim allah sanada sabır versin

6. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Biliyorum zorluklarınıda canım babamda asker allah sanada sabır versin canım

7. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    tuğçe evlende görr :))))))))

ç.kaleli asker eşi olan var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İdeal eş var mı?

İdeal eş var mı?

İdeal eşinizi nasıl bulacaksınız? Eşinizin ya da hayatınızdaki yakışıklının sizin için ideal olduğunu nereden bileceksiniz? İnsanın kendi çabalarıyla ideal eşini bulması olanaklı mı, yoksa bu durum öylesine kendiliğinden mi oluşuveriyor? Aslında sizin de kolayca tahmin edeceğiniz gibi ideal evliliklere nadiren rastlanıyor. Buna karşın evlilik kararını veren herkes, bunun kendisine yeryüzündeki...
  2. 0.5 Ucu Olan Var mı?

0.5 Ucu Olan Var mı?

-0,5 ucu olan var mıı? + al canım - 0,5 kalemi olan var mıı :wiz: + eeeee - 05 ucu olan var mı? + (derin bi sessizlik) -05 ucu olup da vermeyenin ...? + bende var. birdiğeri -valla duymamıştım ilkinde.. diğerleri biz de -0,5 tombo ucu olan varmııııııı +ohaaaaaa - 0,5 tombo 2B ucu olan var mı? + budaklı meşe odunu var yer misin? - !?!?!?!?!?! -0.5 ucun var mı? +yok...
  3. arkadaşlar yorumu olan var mı?

arkadaşlar yorumu olan var mı?

rüyada ölüm haberi almak rüyada birinin ölüm haberini almak haberi haberini arkadaşlarım rüyamda çok sevdiğim birinin ölüm haberini alıyorum.gelecekteyim ve bu yakınımın 50 yaşında vefat ettiğini söylüyorlar bana.bu ne olabilir acaba?canım çok sıkkın yardım edin:cry_smile:
  4. bilgisi olan var mı?

bilgisi olan var mı?

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
  5. FİKRİ OLAN VAR MI

FİKRİ OLAN VAR MI

ya ben uyuken ingilizce öğrenme seti aldım 79 tl ye daha dün aldım çoğu sitede böyle 79 tl lik olanların korsan olduğu ve işe yaramadığı yazıyor ama çoğu yerdede işe yaradığı ve iyi olduğu söyleniyor deneyen veya işe yarayıp yaramadığını bilen varmı lütfen yardım edin annem de bilmiyor. of ne yapıcam ya işe yaramazsa gitti 80 lira.

Sayfayı Paylaş