gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Çabuk ailesinin acılı günü....

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

cem çabuk çabuk ailesi bayram [​IMG]

Mersin'de elektrik direğine çarpan motosiklet sürücüsü öldü, yanındaki kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Cem Çabuk'un kullandığı plakasız motosiklet, D400 karayolundan Tarsus istikametine giderken yoldan çıkarak elektrik direğine çarptı.
    Kazada, sürücü Cem Çabuk ve arkasında oturan Hüseyin Kaya yaralandı. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince Mersin Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Cem Çabuk, kurtarılamadı.
    Yetkililer, Hüseyin Kaya'nın sağlık durumunun iyi olduğunu, olayla ilgili soruşturma başlatıldığını kaydetti.

Cem Çabuk'un , Adanaspor Kulübü Derneği Başkanvekili ve Taraftarlar Derneği Başkanı Tevriz Dura'nın yeğeni olduğu öğrenildi.

Merhum Cem Çabuk'un cenazesi Mersin'den Adana'ya getirilerek öğleden sonra Asri Mezarlığına defnedildi. Adanaspor Başkanı Bayram Akgül, yöneticilerden Hamza Akgül, Bülent Uzel, Osman Sümer, Eski futbolculardan Vedat Bayraktar, Ercan Aslankeser, Demirspor eski yöneticilerinden Edip Gülnar, Demirspor Sevenler derneği Başkanı Telat Şahin, Turbeyler Grubu Başkanı Mutlu Şenyürek ve spor camiası ile yakınları törene katıldı.

Dip not: a rkadaşlar kazada ölen kişi site kurucumuz sadminin amcaoğludur ve arkasında yaralanan kişide halaoğludur....

Evin tek erkek çocuğuydu Cem adaklarla dünyaya gelmişti ve henüz evlenmemişti bile çok genç yaşta kaybettik cem'i..Tüm Çabuk ailesinin arkadaşlarının akrabalarının ve Cem'i seven herkesin başı sağolsun mekanı cennet olsun Allah ailesine sonsuz sabır versin...

Bikaç sene öncede annelerini kaybetmişlerdi ve arkasından şimdi Cem ...Annesinin hemen yanıbaşına defnettiler Cem'i..Anacığının kucağında rahat uyu Cem...

2. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    ALLAH'tan rahmet, yakınlarına sabır ve baş sağlığı diliyorum...

3. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Çok acı bi olay allah kimsenin başına vermesin çok gençmiş gerçekten takdiri ilahi ailesinin ve sayın sadminin başı sağolsun allah bunu unutturacak daha büyük acı vermesin inşallah mekanı cennet olsun...

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Allah rahmet eylesin Sadminim başınız sağolsun......

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Sadminim, mawi adminim başınız sağolsun...Allah sabır versin Rabbim mekanını cennet eylesin...

6. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Allah rahmet eylesin...
    Sadmin ve ailesinede başsağlığı diliyorum..

7. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    allah rahmet eylesin yakınlarına sabırlar diliyorum çook büyük geçmiş olsun basları sagolsun gercekten üzüldüm....

8. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    mekanı cennetlik olsun ve başınız sağolsun Sadminim...

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Gerçekten çok üzüldüm başınız sağolsun .....
    Allah kalanlara sabır versin.Merhumun yeri cennet olsun nur içinde yatsın
    Hala oğlunada acil şifalar diliyorum Allah bir daha böyle kötü olayla karşılaştırmasın

10. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    rabbim rahmet eylesin gittiği yerde utandırmasın kabir azabı çektirmesin ailesinede çokca sabır versin ..............

11. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Allah rahmet ve hesabini kolay eylesin...

sadmin basiniz sagolsun, rabbim tüm aile ve yakinlarina sabir versin..

12. Misafir

Misafir Forum Okuru

İnsan hiç tanımasa da gencecik birinin gidişine içi yanıyor. Ölümün tesellisi olmuyor malesef, ateş düştüğü yeri yakıyor. Kaldı ki böyle gencecik bir can hayata daha yeni merhaba diyip, ayakları üzerinde durmayı yeni öğrenmiş birinin, merhabasından sonra elveda demesi iç acıtıyor.

ALLAH mekanını cennet eylesin, ruhu şaad olsun. Demekki anacığı biricik oğlunu çok istemiş diyorum. Bu acı haberi okuduğum da aklıma ilk gelen şey bu oldu ve annesinin oğlunu çok istediği ve onun gidişini görmemesi, oğlunun gidişi, annesine geliş olmuş.

Rabbim ailesine ve sevenlerine, Sadmin arkadaşıma uzun ömürler ve sabır versin. Toprağı bol olsun...

Ölümün acısı sardı beni, üzüldüm az kalıyor...

13. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  14. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Başınız sağolsun adminim.
    Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olur inşallah. :18:

Çabuk ailesinin acılı günü.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acılı Fasulye Ezmesi

Acılı Fasulye Ezmesi

MALZEMELER 1 su bardağı kuru fasulye 2 tatlı kaşıgı acılı biber salçası kaşar peynir rendesi 2 diş dövülmüş sarmısak yarım çay bardagı zeytinyağ pul biber kekik tuz HAZIRLANIŞI Kuru fasülyeyi tuzsuz sıcak su koyarak, düdüklü tencerede iyice haşlayın. Mutfak robotuna salça ,kekik, sarımsak, zeytinyağı,pul biber,tuz koyup çırpın. Bunların üzerine,haşlanmış ve suyu süzülmüş fasülyeyi katıp, püre...
  2. Rheinisher - Acılı Kavurma (Alman)

Rheinisher - Acılı Kavurma (Alman)

Malzemeler Biftek 800 gr. Yağ 2 çorba kaşığı Havuç 2 adet Kırmızı şarap 1/4 lt. Kereviz 100 gr. Çavdar kıtırı 100 gr. Maydanoz 1 demet Kuru üzüm 50 gr. Soğan 2 adet Tuz Karabiber Kırmızı şarap sirkesi 1/4 lt. Şeker pekmezi 1 çay kaşığı Defne yaprağı 2 adet Ardıç tanesi 2 adet Yeni bahar tanesi 2 adet Yapılışı Havuç, kereviz ve maydanozu küçük parçalar halinde doğrayın. Soğanı...
  3. acılı fasülye ezmesi

acılı fasülye ezmesi

Malzemeler 1 su bardağı kuru fasulye Bayat ekmek dilimleri 2 tepeleme tatlı kaşığı salça 5 diş sarımsak(dövülmüş) yarım çorba kaşığı zeytinyağı Toz kırmızı biber Tuz kekik 100 gr rende kaşar Yapılışı Akşamdan ıslatılmış fasulyeler haşlanır.Kaşar hariç tüm malzeme özdeşleşene dek karıştırılır. Ekmeklerin üzerine sürülür.Üstüne rende kaşar serpilip,fırında pişirilir.Afiyet olsun..
  4. acıl lutfen....

acıl lutfen....

merhaba ben yenı katıldım da bırsey sormak ıstıyorum ben yaklasık 10 gundur her sabah kjasık agrısıyla uyanıyorum adetım yaklasıyor belkı ondandır dedım ama adetımde gecıktı sızce hamıle olabılır mıyım?test yaptırayım mı?
  5. Nihat Hatipoğlu'nun En Acılı Günü!

Nihat Hatipoğlu'nun En Acılı Günü!

nihat hatipoğlunun annesi, nihat hatipoğlunun annesi vefat etti, nihat hatipoğlu haberleri Nihat Hatipoğlu'nu bilmeyeniniz yoktur sanırım. Birçok kişi tarafından yaptığı dini sohbetlerle çok sevilen Nihat Hatipoğlu annesini kaybetmenin acısını yaşıyor. Geçirdiği bir rahatsızlık sonucunda vefat eden Nihat Hatipoğlu'nun annesi Muzaffer Hatipoğlu 75 yaşında hayata veda etti. Haber ile ilgili...

Sayfayı Paylaş