gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Çabuk Yağlanan Saçlar için Bebe Pudrası

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

çabuk yağlanan saçlar saç pudrası saçlarım çabuk yağlanıyor saçlar neden yağlanır saç neden yağlanır Saçlarımız genellikle çok çabuk yağlanır bu yüzden bize günlük sorun yaratır ama artık bunun daha kolay bir çözümü var Bebe pudrası

[FONT=verdana,geneva]Çabuk yağlanan saçları her gün yıkamak için vaktiniz olmayabilir. Acil durumlarda saçlarınızı yıkamak, kurutmak ve şekil vermek zamanınızı alabilir. Böyle durumlar için bebe pudrası imdadınıza yetişiyor. [/FONT] [FONT=verdana,geneva]Evet, bebe pudrasıyla çabuk yağlanan saçlar temiz görünüme kavuşuyor.
    Saçınızın yağlanan kısımlarına bebe pudrası sürüp dağıtın. Artık saçların temiz ve daha dolgun görünecek.
    Merak etmeyin saçınız beyazlamıyor. Zaten saç deriniz yağlı olduğu için pudrayı hemen emiyor.[/FONT] [FONT=verdana,geneva]Bu yöntemi saçınızı hiç yıkamadan uygulamayın. Yıkanmamış saçlara üst üste sürekli bebe pudrası sürerek durumu kurtarmak, saç derisindeki gözeneklerin tıkanmasına neden olur. Nefes alamayan saçlar malesef dökülür. En iyisi gerçekten acil durumlarda bebe pudrasıyla saçları temizlemek.[/FONT]

2. mertcan

mertcan Forum Okuru

sac
    simdi bebe pudrasını saclarımızı yıkadıktan sonra sürüces demi yani kurutallım falanmı tam olarak anlaayamadım yardmcı olrsanıs sevinirim. Teşşkrler.

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Örnegin; aceleniz varsa ve saçlarınızı yıkamaya vaktiniz yoksa yağlı gözüken bölgeye bebe pudrasını sürebilirsiniz.

4. ross

ross Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aaa çok ilginç tam benlik bede hergün saç yıkamaktan bıkmıştım kesin deneyeceğim ve buraya yazacağım saol melek!!!

5. askkkk

askkkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bebek pudrası mı? evde bebek de yok hemen alıp denemek istiyorum

6. Huri

Huri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten toz yapmaz mı saçta acaba

7. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bunu denemeden bilemezsiniz, deneyin sonucu o zaman daha net görebilirsiniz. Bebe pudrasının saça zararı olacağını düşünmüyorum.

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle bende deniyicem bu aralar sıkıntıdanmıdır bilmiyorm basladı :S

9. vera85

vera85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilgiler için teşekkürler...

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    denedim sac dökülmesine neden oluyor :S

11. gamzeli035

gamzeli035 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok tşk ederim canım emeğine sağlık

12. berennaz

berennaz Forum Okuru

arkadaşlar emin olun ki şimdi denedim süper oluyor saçım 2 gündür fönlüydü yıkamam gerekiyordu pudraladım yeni yapılmış gibi oldu allah razı olsun paylaşım için

13. iyiymiş

iyiymiş Forum Okuru

14. melelelele

melelelele Forum Okuru

Cidden ise yario ya banyo yapmayi unutunca uyguladm bgn ciddi anlamda ise yario

15. Emrcn

Emrcn Forum Okuru

Ben 4 gunden beri gunde 2 defa suruyodum ama bu yaziyi okudum saclari dokuyormus artik yaglaninca surerim tesekurler

Çabuk Yağlanan Saçlar için Bebe Pudrası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay yağlanan saçların bakımı

Kolay yağlanan saçların bakımı

saç yağlanması hamilelikte saç yağlanması erkeklerde saclarin yaglanmasi sac yaglanmasi Bazı saçlar yıkandığı halde kısa sürede tekrar yağlanır ve bu durum özellikle bayanlar için gerçekten çok kötü ve can sıkan bir durumdur Çabuk yağlanan saçlar için bazı tavsiyelerde bulunmak istiyorum şimdi hanımlar Saç deriniz fazla yağ üretiyorsa, saç telleri üzerinde yağ tabakası oluşur. Saçınızın...
  2. Saçların çabuk uzamasını isteyenler için

Saçların çabuk uzamasını isteyenler için

saçların gür cıkması için Saçlarımız çeşitli nedenlerden dolayı yıprandıkça yıpranır.Güneş, bakımsızlık, çevre kirliliği,stres ve yanlış şampuan kullanımı saçları yıpratıyor ve olumsuz etkiliyorSaçların yıpranması dışında sağlıksız olması da insanın ruhi yapısını bozuyor ve sosyal açıdan ilişkilerini de zedeliyor. Saç bakımınız için değişik ürünler kullandınız ama sonuç sıfır.Bu ürünlerin...
  3. Çabuk yağlanan saçlar için!

Çabuk yağlanan saçlar için!

çabuk yağlanan saçlar için çabuk yağlanan saçlar için şampuan erkek saç yağlanması büyük bir sorunlardan birisi benim gözümde bir çok nedenden dolayı saç yağlanmaları oluyor umarım işinize yarar bu bilgiler. Çabuk yağlanan saçlar için öncelikle yapılması gereken yağlı saçlar için üretilen şampuanlar kullanmak ve saçları ılık suyla yıkamaktır. Yıkama yaparken saç diplerinize hafifçe masaj...
  4. Çabuk uzayan saçlar için

Çabuk uzayan saçlar için

Saçların hızlı uzaması iyi bir saç bakımına baglı.Saçlarınız kısa olmasında şikayetmi ediyorsanız ozman tavsiyeleri dikkate alın.Çünkü bu bilgiler saçlarınızı besleyerek ve hızlı uzamasını saglayacak :tik: Saçı kısa olanlar üzülmesin bu mucizevi saç uzatan kür, saçlarınızın lepiska gibi olmasını sağlayacak Saçlarınızın çabucak uzamasını istiyorsanız stresten,...
  5. çabuk yağlanan saçlara çözüm

çabuk yağlanan saçlara çözüm

selam hanımlar benim saçlarım çok çabuk yağlanıyor bir gün bile yıkamasam sanki günlerce saçlarım yıkanmamış gibi bakımsız ve yağlı görünüyor saçlarımın çabuk yağlanmaması için tavsiyeleriniz varmı acaba

Sayfayı Paylaş