gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

cacık

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada cacıkla ilgili bir şey görmek başınızdan geçecek bir olay yüzünden üzüntü duyacağınıza işaret eder. Rüyada cacıkla ilgili bir şey görmek başınızdan geçecek bir olay yüzünden üzüntü duyacağınıza işaret eder. Rüyada cacik yaptiginizi ve yediginizi görmek, göreceginiz karisik bir rüyanin etkisi altina gireceginize, küçük bir rahatsizlik geçireceginize ve sagliginizi korumaniz gerektigine isarettir

cacık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Semizotlu Cacık (4 Kişilik)

Semizotlu Cacık (4 Kişilik)

Malzemeler 150 gr Semizotu 2 Su Bardağı Nohut 3-4 Diş Sarmısak 1 Tatlı Kaşığı Kuru Nane 3 Çorba Kaşığı Zeytinyağı Su, Tuz Yemeğin Tarifi Semizotunun kök kısımlarını ayıklayıp,bol suda yıkayalım.Sarmısakları havanda döverek,yoğurda ekleyelim.Yoğurda çok az su ilave edelim.Koyu ayran kıvamına gelinceye kadar bir çatal yardımıyla iyice çırpalım. Yıkanmış semizotunun suyunu süzdükten sonra bir...
  2. Hangi Burçtan CACIK olmaz

Hangi Burçtan CACIK olmaz

Koç : Bir kere başlangıçta Koç zatından değil cacık soğan olmaz. Zaten koçta bu kıskançlık olduğu sürece salataya limonda olmaz. Bizim köye muhtarda olmaz. Burcun kapasitesi bu efendim Özentilikte bir numara. İkizler atsın kendini aşağı bi bakmışsınız ki Koç zeminde yapışmış. İkizler alt balkondan kıskıs gülüyor tabi. Saftirik bişey bu koç, iki yüzüne gül seni mesih sanır dersin. Hiç bir iyi...
  3. Hangi burçtan cacık olur?

Hangi burçtan cacık olur?

Hangi burçtan cacık olur? Koç : Bikere başlangıçta Koç zatından değil cacık soğan olmaz. Zaten koçta bu kıskançlık olduğu sürece salataya limonda olmaz. Bizim köye muhtarda olmaz. Burcun kapasitesi bu efendim. Özentilikte bir numara. İkizler atsın kendini aşağı bi bakmışsınız ki Koç zeminde yapışmış. İkizler alt balkondan kıskıs gülüyor tabi. Saftirik bişey bu koç, iki yüzüne gül seni...
  4. Pazı Cacığı Tarifi Resimli

Pazı Cacığı Tarifi Resimli

Ramazan ayında hep sulu bişeyler istiyoruz. Bugün ben Pazı cacığı yapayım diyorum arkadaşlarım. İsmini biliyorum ama tarifinin de olması lazım. Şimdi sizlerden pazı cacığının tarifini istiyorum. Bitmiş halinin resimli görseli varsada süper olur. Saygılar sunuyorum.
  5. Pazı Cacığı Nasıl Yapılır

Pazı Cacığı Nasıl Yapılır

pazı cacığı, tarifi, nasıl yapılır, resimleri, hakkında daha fazla bilgi için yazımıza buyrun arkadşlar. Pazı Cacığı nasıl yapılır Malzeme Listesi: 1 demet pazı 500 gr yoğurt 4 diş sarımsak 1 demet dere otu 1 tatlı kaşığı pul biber yeterince tuz 2 yemek kaşığı sızma zetinyağı(tarifte yoktu ben ekledim) Tarif: Pazıları doğrayarak tencereye koydum,kapagını kapatarak kendi suyuyla 5...

Sayfayı Paylaş