gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

cadaloz kaynana

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

cadaloz kaynana cadoloz kaynana göknur damat arkadaslar kaynanaları herkes bilir hiç kimse benim kaynanan şöyle iyi böyle iyi dedigini duymadım bunlardan bir taneside sizlerle
    iş arkadaşımın dügünündeyiz.Nikah kıyılıyor,imzalar atılıyor,gelin damadı tebrik etmek için ayaga kalktıgında bir anda elektrikler pat die kesiliyo biz de aaaaa falan gibi tepkiler verirken karanlıkta kaynanada yüksek sesle bagırıyor `` oglumun daha ilk dakikadan hayatı karardı `` die

alıntıdır

2. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: cadaloz kaynana
    Allah bu kaynananın elektiriğini kessinde zavallı gelin bir ömür rahat etsin inşallah:D
    Teşekkürler paylaşım için...

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

benimkinin aynısının tıpkısnın benzeri bu kaynana:D:Demeğine sağlık

kaynana
    oğluna ana
    torununa canciğer kuzu sarma
    gelinine gelince
    başına bir bela:D

4. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

süpermişşşşşş:laugh::laugh::laugh:

5. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    harikasınız yaaaaaaaa

6. ASİ MELEK

ASİ MELEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

gerçekten de cadolozmuşşşşş[​IMG][​IMG]

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

kaynana
    bu kaynanaların ennn beterlerinden biride bende var cok cadı cok bilemezsiniz... Allah cahil insanların gazabından korusun

Son düzenleme: 4 Nisan 2010
  8. Tuana3

Tuana3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim kaynanada cadoloz ama gül seven dikenine katlaniyor iste

9. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    olamaz gercekten cadolozmus?fazla kôtùlemeyelim bizlerde kaynana olcaz

cadaloz kaynana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaynana dünyanın heryerinde kaynanadır:))

kaynana dünyanın heryerinde kaynanadır:))

Geleneksel aile kurumuna büyük önem ve değer vermesiyle tanınan İtalya’da evlilikler, kaynanalar yüzünden çatırdıyor. İtalya’da her 10 evlilikten 3’ü kaynana eziyeti yüzünden yıkılıyor. EURES adlı araştırma enstitüsü tarafından yapılan bir çalışmaya göre, İtalya’da her dört dakikada bir, bir boşanma vakası yaşanıyor. İtalya’da 2000 yılına kıyasla 2002’de yüzde 45’lik bir artış gerçekleşti ve...
  2. gelin-kaynana

gelin-kaynana

Gelin: Sabun koydum legene Bak başıma gelene Ben kadar taş düşe Kaynana senin tepene Kaynana: Gelin seni oyarım Sen hizmetçi ben hanım Seni evden kovarım Gelin: Balon gibi Kaynana Çıkmış spor yapmaya Koymayın sakın helvaya Şişmanlıktan patlıya Kaynana: Kartal sinek avlamaz Köpek kuşa havlamaz Aklı olan gelin Kaynanaya hırlamaz Gelin: Ey varvara varvara Ayva doldur...
  3. gelin kaynana

gelin kaynana

gelin kaynana karsi karsiya oturmuslar kaynana ; - gelin sen daha yenisin birbirimizin huyunu suyunu oturup konusarak anlayalim demis. gelinde ; - tabi anne konusalim demis. kaynana baslamis anlatmaya. - aman kizim benim üç halim vardir dikkat et. saçima gül takmissam;neseli olurum. her yola gelirim. Kulagimin arkasina gül takmissam havamda olmam. çok israrci olma....
  4. Gelin - Kaynana (cadı kaynana)

Gelin - Kaynana (cadı kaynana)

cadı kaynana kaynana gelin tiyatroları gelin tiyatrosu tiyatroları tiyatro oyunları Gelin kaynana !!! Her gün yamaçtan tarlalarına ekine giden bir gelin kaynana varmış. İki adam gelinle kaynanayı gözlerine kestirmişler. Bunları alıp kaldıralim, diye düşünmeye başlamışlar. Bir gün, gelinle kaynana tarlaya giderken ortalığı yıkan bir ağlama duymuşlar. Dinlemişler ki, kulübeden geliyor....
  5. kaynata ve kaynana

kaynata ve kaynana

merhaba meleklerim,ben nişanlıyım bu yaz evleneceğim kaynanam ve kaynatamla ilgili bir durumla size danışmak istiyorum.şu an için her şey yolunda gidiyor bana değer verdiklerini görüyorum arıyorlar beni hal hatır soruyorlar ama benden de aynı şekilde sürekli ilgi bekliyorlar her 2 güne bir aramamı istiyorlar.telefonda sürekli bir ay kalırız misafir olarak surat asarsan ertesi gün gideriz yok...

Sayfayı Paylaş