gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Caddelerde Rüzgar Gitar Notaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Caddelerde Rüzgar Gitar Notaları lazım hemde çok acil lazım hafta sonuna kadar bu şarkıyı çalmam lazım lütfen yardım!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Caddelerde Rüzgar Gitar,

Caddelerde Rüzgar

ilk la 1.tel 5 perdede
    mi mi mi mi fa mi-
    mi mi mi la mi-
    re re re re mi re-
    re re re mi re-
    do do do do re do-
    do do do re do –
    si si si si mi (biraz beklenir )
    mi re do si la

birinci la 1. tel 5. perde ikinci la 3. tel 2.perde

Caddelerde Rüzgar Gitar Notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GüLay - CaddeLerde Rüzgar (akor) gitar notaları

GüLay - CaddeLerde Rüzgar (akor) gitar notaları

caddelerde rüzgar akor caddelerde rüzgar tab akor notaları gitar notaları gitar Am Caddelerde rüzgar aklımda aşk var Dm Gece yarısında eski yağmurlar Am Şarkı söylüyorlar sessiz usulca E Am Özlediğim şimdi çok uzaklarda Am Deli dolu günler hayat güzeldi Dm Kahkahalarıyla günler geçerdi Am Ellerim uzanmaz dokunamam ki E Am Özlediğim şimdi çok uzaklarda Dm O da özlüyormuş benim bir tanem...
  2. Caddelerde rüzgar

Caddelerde rüzgar

caddelerde rüzgar hikayesi Caddelerde sisli, puslu bir kis ikindisi. Agaçlarda salkim salkim eski zamanlardan kalma anilar... Yapraklarda yere düsmeye hazirlanan yagmur damlalari... Bir yaprak kipirdiyor iste, g?m?si bir damla usulca yere düsüyor. Sen sanki, yapraklarin arasindan bana muzipçe gülüyorsun. Beni her zaman sasirtirsin zaten. Beni her zaman güldürmeyi bilirsin. Farkina...
  3. Gitar üstünde notalar

Gitar üstünde notalar

gitarda notaları öğrenmek istiyorum
  4. Caddelerde Rüzgar Melodika Notaları

Caddelerde Rüzgar Melodika Notaları

Caddelerde Rüzgar Melodika Notaları Selam arkadaşlar sizden Caddelerde Rüzgar şarkısının Melodika Notalarını rica ediyorum.
  5. Caddelerde Rüzgar şarkısı Melodika Notaları

Caddelerde Rüzgar şarkısı Melodika Notaları

Caddelerde Rüzgar Notaları Melodika Caddelerde Rüzgar şarkısı Melodika Notaları Merhaba Sevgili Melek'ler, Nilüferin seslendirdiği ve benimde çok sevdiğim bir şarkı olan Caddelerde rüzgar aklımda aşk var adlı şarkısının Melodika Notalarını sizlerle paylaşıyoruz. mi-mi-mi-mi-fa-mi mi-mi-mi-fa-mi re-re-re-re-mi-re re-re-re-mi-re do-do-do-do-re-do do-do-do-re-do si-si-si-si-do-si...

Sayfayı Paylaş