gebe
  1. cilekliturtam

cilekliturtam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cadı da derler bana civciv de :))

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında cilekliturtam tarafından paylaşıldı.

Adım Aybüke 16 yaşındayım yarışmaya istanbuldan katılıyorum =D tam bir müzik manyağıyımdır :) piyano ve gitar çalıyorum ve şan dersi aldım .. bi ara jimlastiğe gitmiştim 2-3 yıl kadar ama sbs dolayısıyla bıraktım bırakınca da geri başlayamadım .. yüzmeyi, müzik dinlemeyi , yemek yapmayı, kitap okumayı , gezip tozmayı çok severim :)

Çok çabuk alınırım ve her konuda bilgim olmasada araya atlarım :D - okulda çok kızıyorlar bundan dolayı bana - :)

japonları korelileri ve finlandiyalıları çok severim :)

birkaç sanatçı dışında her müzisyeni dinlerim sıkmaz yani beni :)

photoshopla uğraşmayı ve pcde değişik şeylerle uğraşmayı çok severim tabiiki günlük hayatta da aynı şekilde neyse çok konuştum soracağınız şeyler varsa cevaplayabilirim ama geç cevaplarsam kusuruma bakmayın üni sınavı dolayısıyla çok sık giremiyorum pc ye bu arada lise 3 yani 11. sınıf öğrencisiyim :)

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

aramıza hosgeldın cnm sende bızım gıbı bu sıteye yapısıp kalıcaksın merak etmee hahaha bızı sevıceksınnnn

3. cilekliturtam

cilekliturtam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vaktim olursa :)

Cadı da derler bana civciv de :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. CivcivLer

CivcivLer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Civciv

Civciv

Zahmetsizce meydana gelecek rızık ve işe delalet eder.Rüyada yumurtadan civciv çıktığı görülürse yaşamınıza renk katacak değişimlere hazırlanıyorsunuz demektir. Kümeste veya bahçede görülürse berekete ve kısmete işarettir. Rüyada yumurtadan civciv çıkması kısmettir. Bolluğa işaret eder.Rüyada civciv görmek sevinçle yorumlanir. Rü-yada civcivlere yem vermek aile içinde sevinecek bir toplanti...
  3. Bu Soruların Cevabını Bilen Bana da Desin:)

Bu Soruların Cevabını Bilen Bana da Desin:)

Bu sorulara neden olan olayları hergün mutlaka yaşıyorsunuzdur.Çünkü o kadar tanıdık ki bu olaylar.Ama kimse niçin böyle davrandığını düşünmez,düşünen de cevabını bulamıyordur herhalde.İşte o sorular... # Neden bozulan otobüsün yolcuları bizim otobüsümüze aktarıldığında onlara mültecilermiş gibi bakarız? # Neden her gördüğümüz haritada hemen Türkiye'yi bulmaya çalışırız? Millet olarak...
  4. civcivler

civcivler

komik civciv komik civcivler
  5. bana da ugrayın

bana da ugrayın

merhaba sevgılı melekler aranızda olmaktan cok mutluyum bayan kuaforuyum yaptıgım ıslerı sızlerle paylasmak fıkırlerını almak ısterım ama foto yukleyemıyorm yardım edın

Sayfayı Paylaş