gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Cadı

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada cadı görmek kendisi ile ilgili olmayan bir soruna karışıp, sıkıntı çekeceğini belirtir. Rüyada cadı görmek kendisinin dışında oluşan bir problemle karışıp, zor durumda kalınacağına işarettir. Bir tartışma veya kavgaya karışacağınız anlamına da gelir. Rüyada cadı, entrikacı, yalancı ahbap, tatsız dedikodu, ani aksilikler ve uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüyada cadi görmek, hayalle yorumlanir. Rüyanizda bir cadi ile arkadaslik ettiginizi görmeniz, hayal kurarak bazi olmayacak seyleri yapmayi düsündügünüze isarettir. Bir cadinin sizi süpürgesi üzerine alip, havalarda gezdirdigini görmeniz, ha-vadan bir para kazanacaginizi delalet eder. Bir rivayete göre; rüyada cadi görmek kiskançlik ve fitne ile tabir olunur. Rüyasinda bir cadi ile konustugunu görmek, esiyle kavga edecegine; cadinin kendisine bir tilsim verdigini görmek, bir kiz çocugu olacagina; cadinin birdenbire ortadan kayboldugunu görmek, sikinti ve dertlerinden kurtulacagina delalet eder.Sevdiğiniz bir kişinin tavırlarından dolayı üzüleceğiniz anlamına gelir.

Cadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cadıyım ben cadıyım...cadıyım...cadıyımmmm

cadıyım ben cadıyım...cadıyım...cadıyımmmm

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Cadılar Dünyası

Cadılar Dünyası

cadı varmı cadılar varmı cadı varmıdır cadılar dünyası gerçekten Özellikle orta çağ zamanlarında sık sık gündeme gelen bir konu varki oda cadılar... Bazı kadınların cadı olduğu öne atılarak çok kötü işkencelere maruz kaldığı ve özellikle yakılarak öldürüldüğü dönemler.. Cadı diye birşey varmı bilmiyorum ama şu devirde erkekler tarafından maalesef biz kadınlar cadılıkla zaten suçlanıyoruz:D...
  3. cadının mekanı

cadının mekanı

tatlılar selam melekler aranıza bir cadı katıldı kabul ederseniz çok sevinirim buranın müptelası oldummmmm süper
  4. cadım

cadım

merhaba arkadaslar ben buay doktora gittim doktorum klomeni tavsiye etti kullandım ve bitti ve 3 ay içinde hamile kalırsın buyük bir ihtimalle dedi bu ay kullandım ilaçları ama adet oldu cok üzüldüm tabii ama 2 ayım daha var acaba ilaclar 3 ay fayda edermi böle olupda hamile kalan varmı günler gecmiyo inşş hamile kalırım cvp bekliyorum

Sayfayı Paylaş