gebe
  1. Gümüş

Gümüş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cadım

Konu, 'Gebelik' kısmında Gümüş tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaslar ben buay doktora gittim doktorum klomeni tavsiye etti kullandım ve bitti ve 3 ay içinde hamile kalırsın buyük bir ihtimalle dedi bu ay kullandım ilaçları ama adet oldu cok üzüldüm tabii ama 2 ayım daha var acaba ilaclar 3 ay fayda edermi böle olupda hamile kalan varmı günler gecmiyo inşş hamile kalırım cvp bekliyorum

cadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cadı

Cadı

Rüyada cadı görmek kendisi ile ilgili olmayan bir soruna karışıp, sıkıntı çekeceğini belirtir. Rüyada cadı görmek kendisinin dışında oluşan bir problemle karışıp, zor durumda kalınacağına işarettir. Bir tartışma veya kavgaya karışacağınız anlamına da gelir. Rüyada cadı, entrikacı, yalancı ahbap, tatsız dedikodu, ani aksilikler ve uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüyada cadi görmek, hayalle...
  2. cadıyım ben cadıyım...cadıyım...cadıyımmmm

cadıyım ben cadıyım...cadıyım...cadıyımmmm

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Cadılar Dünyası

Cadılar Dünyası

cadı varmı cadılar varmı cadı varmıdır cadılar dünyası gerçekten Özellikle orta çağ zamanlarında sık sık gündeme gelen bir konu varki oda cadılar... Bazı kadınların cadı olduğu öne atılarak çok kötü işkencelere maruz kaldığı ve özellikle yakılarak öldürüldüğü dönemler.. Cadı diye birşey varmı bilmiyorum ama şu devirde erkekler tarafından maalesef biz kadınlar cadılıkla zaten suçlanıyoruz:D...
  4. cadının mekanı

cadının mekanı

tatlılar selam melekler aranıza bir cadı katıldı kabul ederseniz çok sevinirim buranın müptelası oldummmmm süper

Sayfayı Paylaş