gebe
  1. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43

cadıma kardeş geldı

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında gülfem_MG tarafından paylaşıldı.

bır zmanlar aldırmak ıstedıgım bebegımı ıyıkı aldırmmamaısım hosgeldım mınık kızım hısgeldın cadım hosgeldın mıskokulum hosgeldın sımgem selın ve sımge canım kızlarım annenız sızı cokkkkk sevıyor SAM_1445_compressed.jpg avatar62652_2.gif.jpg prensesıme kardes geldı bıraz sarılık olduk ama gecıyor yavas yavas 1 agustos ta dunyaya geldı 47 cm 3700kg bıraz kılo kaybımız oldu sarılıktan amma annem beni beslıcek

Son düzenleme: 19 Ağustos 2012
    yakışıklım bunu beğendi.
  2. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    gözün aydın Allah analı babalı büyütsün bende 28 temmuzda doğum yaptım

cadıma kardeş geldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cadı

Cadı

Rüyada cadı görmek kendisi ile ilgili olmayan bir soruna karışıp, sıkıntı çekeceğini belirtir. Rüyada cadı görmek kendisinin dışında oluşan bir problemle karışıp, zor durumda kalınacağına işarettir. Bir tartışma veya kavgaya karışacağınız anlamına da gelir. Rüyada cadı, entrikacı, yalancı ahbap, tatsız dedikodu, ani aksilikler ve uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüyada cadi görmek, hayalle...
  2. cadıyım ben cadıyım...cadıyım...cadıyımmmm

cadıyım ben cadıyım...cadıyım...cadıyımmmm

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. cadım

cadım

merhaba arkadaslar ben buay doktora gittim doktorum klomeni tavsiye etti kullandım ve bitti ve 3 ay içinde hamile kalırsın buyük bir ihtimalle dedi bu ay kullandım ilaçları ama adet oldu cok üzüldüm tabii ama 2 ayım daha var acaba ilaclar 3 ay fayda edermi böle olupda hamile kalan varmı günler gecmiyo inşş hamile kalırım cvp bekliyorum

Sayfayı Paylaş