gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Cafe Marmara

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

The Marmara Oteli'nin en az kendisi kadar ünlü cafe'si Marmara, Cafe Marmara Pera adıyla hizmet veriyor. Taksim müdavimlerinin zorluk çekmeyeceği şekilde düzenlenen ve bir marmara klasiği olan hasır sandalyelerle dekore edilen mekanın duvarları, caz konserlerinden fotograf kareleriyle dolu… Menünün üzeride de caz sanatçılarının resimleri yer alıyor. Favorileri ise omletler, sandviçler, burgerler, pizzalar ve Meksika yemekleri. Ayrıca bulgurlu etli yaprak sarmadan ızgara somona, levrekten dana şinitzele kadar birçok seçenekte öneriliyor.Caz ve House müziğin çalındığı Cafe Marmara Pera önümüzdeki günlerde dj eşliğinde ve canlı performanslara da yer verecek.

Evinizin rahatlığını aratmayan oturma grubu, barı ve siparişlerinizin hazırlandığı açık mutfağıyla sıcak bir ortam sunan Marmara Pera şimdiden keyifli akşamlara imza atacağa benziyor.

Meşrutiyet Cad. Tepebaşı
    Taksim İstanbul
    Tel : 0212 251 46 46

Cafe Marmara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Marmara Üniversitesi

Marmara Üniversitesi

Marmara Üniversitesi, 124 yıllık geçmişi, 3.000 civarında seçkin öğretim elemanı ve 60.000'e yaklaşan öğrenci sayısıyla, en büyük kentimiz olan İstanbul'da, Türkiye'nin önde gelen yükseköğretim kurumlarından biridir. Türkçe ve İngilizce eğitim veren, Mühendislik, Tıp ve Diş Hekimliği Fakülteleri ile birlikte, dört dilde öğrenim sunan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ni bünyesinde toplayan...
  2. Marmara geriliyor

Marmara geriliyor

Uzmanlar, Marmara Denizi'nde önceki gün meydana gelen 4.2'lik depremin Marmara fay hattındaki hareketliliğin sinyali olduğunu söyledi.. Depremin merkezinin Marmara Denizi’nin batı kısmında Tekirdağ ve Marmara Adası arasındaki Batı Marmara çukuru diye adlandırılan bölgede meydana geldiğini belirten Kandilli Rasathane Müdürü Prof.Dr.Gülay Altay, depremin özellikle Tekirdağ, Şarköy, Marmara...
  3. Dreams Cafe

Dreams Cafe

0212 352 30 00 Faks : 0212 352 30 01 Yer : Etiler Adres : Mayadrom Uptown Alışveriş Merkezi No:308 Etiler Ücret : TLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : VAR Etiler`deki alışveriş merkezi Uptown Mayadrom`un giriş katında hizmet veren Dreams Cafe rahat ve şık bir dekorasyona sahip. 80 kişiyi ağırlayabilen kafenin mönüsü İtalyan mutfağı ağırlıklı olmak üzere dünya mutfaklarının...
  4. Boom Cafe

Boom Cafe

boom cafe bebek boom bebek cafe restaurant Harman Sok. Harmancı Giz Plaza Levent Tel: 0212 280 87 24 Boom Cafe
  5. Cafe Estrada

Cafe Estrada

Biz; Sevdiğinizle gün batımında içeceğiniz kahvenin mutluluğu, güne başlarken zindeliğinizi yakalamak için alınan bir yudum, günün yorgunluğunu atmak için arkadaşlarla içilen bir fincan kahveyiz. REKLAM LİNKİ VERMEK YASAKTIR!iLETİŞİM EDİT BY SADMİN

Sayfayı Paylaş