gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Café Artist

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

0212 244 70 18 Yer : Beyoğlu

Adres : Firuzağa mah. Cezayir çıkmazı Sokağı Zekipaşa apt. No : 4 Galatasaray-Beyoğlu

Ücret : TLTL

Kredi Kartı : Visa-Master

Park : VAR

Web : index
    Fransız Sokağı`ndaki "Café Artist", Fransız ve Akdeniz mutfağının eşsiz tarifleri, keyifli bir müzik şöleni ve her ay yenilenen resim sergileriyle sizleri sanat, lezzet, eğlence ve romantizme davet ediyor.

Café Artist konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artist

Artist

Rüyada bir artist görmek, her konuda başarının habercisidir.
  2. Artist kurbaga:)

Artist kurbaga:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Artist Kertenkele

Artist Kertenkele

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Müjde ar, 'fizikçi olacaktım, artist oldum' dedi

Müjde ar, 'fizikçi olacaktım, artist oldum' dedi

MÜJDE AR, FİZİK OKUMAYA NİYETLENMİŞKEN ARTİST OLDUĞUNU VE BUNDAN PEK DE MEMNUN OLMADIĞINI SÖYLEDİ. NTV'de yayınlanan Haydi Gel Bizimle Ol programında şöhret olmanın zorluklarından bahseden Müjde Ar, şöhretin üzerine yapıştığını ve istediği gibi bir hayat yaşayamadığını söyledi. Ünlü bir insan olmanın zorluklarından bahseden Müjde Ar, 'Ben fizikçi olacaktım, artist oldum, yani ne alaka'...

Sayfayı Paylaş