gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Çağatay - Ölmeden Ölmek (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Am Em ) Kaç ölüm adını değiştirir,, ) Dm Am )
    Kaç yanılgı bir ölüme denktir ) arpej
    C Dm )
    Bir kalptir yaşayan )
    Dm Am C )
    Ölense bedendir gönüllerde anılarınla kalan
    Am E Dm
    Bir başına soğuk mezarda toprak örter bedeni
    Dm E G
    Bir sevdiğin kalmışsa bile ardından
    Dm C E
    Milyonlarca göz yaşı damlar hayatından
    C C 2.Seferde(Dm)
    İşte bu yüzden ölmeden ölmek gerekir bazen!!!......

Çağatay - Ölmeden Ölmek (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çağatay devleti

çağatay devleti

çagatay devleti çağatay devleti Çağatay Devleti, Cengiz İmparatorluğunun dağılmasıyla kurulan bir Türk devleti. Siyasi Tarih Cengiz Han'ın ölümünden önce imparatorluğunu oğulları arasında bölmesinden doğan bu devlet, Doğu ve Batı Türkeli ile Doğu Iran yörelerini içine almakta idi. Fakat, Cengiz'in oğullarından Çağatay'a verilmiş olmasına rağmen, Çağatay Han, bu yeni devlete hükümdarlık...
  2. Sessizce Ölmek….

Sessizce Ölmek….

Benim üçlüler yine kavgadalar… Bedenim ruhuma, ruhum beynime, beynim ise hepsine savaş açmış durumda. Ben diyor…(Allah’tan ki diyor)… Henüz ölmedim…. Son sözü ben söylerim…. Kalkın ayağa…. Uyanın biraz… Edepsizliğin sırası değil… Ne zaman ki ben susarsam! Bu kadın da, bedeni ve ruhu ile susar o zaman ! Ama *O* zaman..Bu zaman değildir. Yine bir tokat patlıyor, ikisinin de...
  3. Ölmekteyim

Ölmekteyim

Öldü.... Iki dakika önce............................ Yapayalnız kaldı ruhunu yitirince Geceymiş.... tek başınaymış.. ona ne!? Öldü dedim ya size! Tam da iki dakika önce.. Sevadadan mı? değil... Hayat kavgası mı? hayır! Ruhunu diyorum.. ruhunu yitirdi!! Öldü dedim ya size.. daha ne diyeyim? Sebepsiz kaçışlar planladı durdu hep.. En sonunda başardı: Ne istedi ruhundan? Neden kıydı?...
  4. secdede ölmek

secdede ölmek

bu kişi... secde halinde iken Rabbine kavuştu.. hemde nerede biliyor musunuz? Sevgili Peygamber efendimizin mescidinde... Medinede, Mescid-i Nebevide... Allah rasulunun yanı başında... kaldırıldığında gözlerinden süzülen yaşlar halıyı ıslatmış olduğu halde... ne diyebilirim ki... kelimelerin iflas ettiği demdir bu dem!
  5. çağatay ulusoy

çağatay ulusoy

tşkr edrim herkese:))

Sayfayı Paylaş