gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çağatay Ulusoy "23" Oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çağatay ulusoy, çağatay ulusoy haberleri, çağatay ulusoy doğumgünü
    Sevgili melekler, genç kızların sevgilisi oyuncu Çağatay Ulusoy geçtiğimiz gün doğumgününü kutladı. 23 yaşına giren oyuncuya çalışma arkadaşları sette bir doğumgünü partisi vererek sürpriz yaptı. Ulusoy, “Çok teşekkür ederim… Sevdiğiniz insanlarla uzun ve mutlu yıllar geçirmeniz dileklerimle... Sağolun” notuyla bu fotoğrafları Instagram’dan paylaştı.

cagatay-ulusoy.jpg

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    yok cnm bu okadar küçükmü anammm bende ozaman 15 yaşımda olabilirim hahaha

Çağatay Ulusoy "23" Oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çağatay ulusoy

çağatay ulusoy

tşkr edrim herkese:))
  2. Adını Feriha Koydum'un Emir'i Çağatay Ulusoy ameliyat oldu

Adını Feriha Koydum'un Emir'i Çağatay Ulusoy ameliyat oldu

adını feriha koydum, emir, çağatay ulusoy, ameliyat oldu, nezaman, neden, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Genç kızların gözdesi Adını Feriha Koydum dizisinin Emir'i Çağatay Ulusoy dün ameliyat olmuş melekler...Genç oyuncuya geçmiş olsun diyor haberin detaylarına geçiyorum... Dün sabah erken saatlerde menajeri Selin Boronkay ile hastaneye gelen ünlü oyuncunun sol göz kapağında...
  3. Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı? Kızlar Çağatay Ulusoy un hangi takımı tuttuğunu merak ediyorum siz biliyor musunuz acaba?
  4. Çağatay Ulusoy Paranoyak Olmuş...

Çağatay Ulusoy Paranoyak Olmuş...

Çağatay Ulusoy Çağatay Ulusoy Paranoya Bütün kızların sevgilisi olan Çağatay Ulusoy...Onunla ilgili haberleri eminimki dört gözler bekleyeniniz çoktur:D:D İşte onun hakkında bilmediğiniz birşey daha ....İşte burdada onun en güzel resimleri bulunmakta... Çağatay Ulusoy Paranoyak Olmuş Adını Feriha Koydum' dizisinin yakışıklısı Çağatay Ulusoy'un, ünlü olmadan önce bir kısa filmde rol...
  5. Çağatay Ulusoy Balkondan Düştü!

Çağatay Ulusoy Balkondan Düştü!

çağatay ulusoy, çağatay ulusoy haberleri, med cezir çağatay ulusoy Sevgili melekler, Med Cezir dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy balkondan düştü. Rol gereği balkona tırmanması gereken Ulusoy, bu çekim sırasında düştü. Ayak bileğini inciten Çağatay Ulusoy'a sete giden doktor müdahale etti. Çağatay Ulusoy 2 saatlik aradan sonra çekimi ayağı bandajlı halde sürdürdü.

Sayfayı Paylaş