gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Çağatay Ulusoy Ameliyat Geçirdi

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

çağatay ulusoy resimleri haberleri hakkında daha fazla bilgi için yazımıza buyrun melekler.

Genç kızların Sevgilisi http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/187184-cagtay-ulusoy-hakkinda-bilgiler.html Geçtiğimiz Gün Bir Ameliyat Geçirdi melekler.

bu haber hayranlarını biraz üzecek gibi ama korkulacak bişey yok Genç oyuncunun sağlık durumu iyi :)

Etiler'deki Dünya Göz Hastanesinde ameliyatı gerçekleşti ünlü oyuncunun.

Sol Göz kapağında oluşan kitle operayon ile temzilendi melekler.

Genç Oyuncuya Acil şifalar diliyoruz :)

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    çocuğa nazar değdirdiler yaa :D :D

Çağatay Ulusoy Ameliyat Geçirdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çağatay ulusoy

çağatay ulusoy

tşkr edrim herkese:))
  2. Adını Feriha Koydum'un Emir'i Çağatay Ulusoy ameliyat oldu

Adını Feriha Koydum'un Emir'i Çağatay Ulusoy ameliyat oldu

adını feriha koydum, emir, çağatay ulusoy, ameliyat oldu, nezaman, neden, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Genç kızların gözdesi Adını Feriha Koydum dizisinin Emir'i Çağatay Ulusoy dün ameliyat olmuş melekler...Genç oyuncuya geçmiş olsun diyor haberin detaylarına geçiyorum... Dün sabah erken saatlerde menajeri Selin Boronkay ile hastaneye gelen ünlü oyuncunun sol göz kapağında...
  3. çağatay ulusoy nasıl ulaşabilirim

çağatay ulusoy nasıl ulaşabilirim

çağatay ulusoya nasıl ulaşabilirim_ çağatay ulusoy iletişim adresini verir misiniz lütfen aşığım ona
  4. Çağatay Ulusoy kimdir Çağatay Ulusoy hayatı

Çağatay Ulusoy kimdir Çağatay Ulusoy hayatı

Çağatay Ulusoy kimdir Çağatay Ulusoy hayatı hakkında bilgi verir misiniz bana kızlar.
  5. Çağatay Ulusoy Paranoyak Olmuş...

Çağatay Ulusoy Paranoyak Olmuş...

Çağatay Ulusoy Çağatay Ulusoy Paranoya Bütün kızların sevgilisi olan Çağatay Ulusoy...Onunla ilgili haberleri eminimki dört gözler bekleyeniniz çoktur:D:D İşte onun hakkında bilmediğiniz birşey daha ....İşte burdada onun en güzel resimleri bulunmakta... Çağatay Ulusoy Paranoyak Olmuş Adını Feriha Koydum' dizisinin yakışıklısı Çağatay Ulusoy'un, ünlü olmadan önce bir kısa filmde rol...

Sayfayı Paylaş