gebe
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

Cagatay Ulusoy askini itiraf etti!

Konu, 'Magazin' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

cagatay ulusoy resimleri cagatay ulusoy hayati cagatay ulusoy aski tüm haberler burada melekler. Adını Feriha koydum dizisinin başarılı ve yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoyun yeni bir ilişkisi varmış meleklerim. Öğrendiğimize göre de bu ilişki tam 11 aydır devam ediyormuş. Genç kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy 11 aydır kimle birlikteymiş dersiniz? İşte haberimizin tamamı...

Genç oyuncu Çağatay Ulusoy, dün gece Etiler'de trafik çevirmesinde görüntülendi. Set çıkışı rutin trafik çevirmesine yakalanan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, "Gece gezmesinden gelmiyorum, setten çıktım eve giderken çevirdiler" diyerek gece hayatından hoşlanmadığını ve daha çok evde zaman geçirmeyi sevdiğini belirtti.

SEVENLERİMİ SEVİYORUM!

Yakışıklı oyuncu, genç kızların yeni sevgilisi haline gelmesinden mutlu olduğunu dile getirdi. "Sevenlerimi ben de seviyorum. Sağ olsunlar sete izlemeye gelenler oluyor ve beni mutlu ediyorlar" dedi.

BİR İLİŞKİM VAR!

Çağatay Ulusoy 11 aylık bir ilişkisi olduğunu ve her şeyin yolunda gittiğini söyledi. Setten arta kalan zamanlarında ailesi ve sevgilisine zaman ayırdığını dile getiren ünlü oyuncu henüz evlilik için erken olduğunun da altını çizdi.

Tüm ısrarlara rağmen sevgilisini sır gibi saklayan Çağatay Ulusoy bunda çok başarılı melekler :) Ama yarın öbürgün hayranları ve basın peşini bırakmayacak, mutlaka o da sevgilisiyle görüntülenecektir :tik:

SadmiN bunu beğendi.
Cagatay Ulusoy askini itiraf etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkını itiraf etti

Aşkını itiraf etti

Aşkını itiraf etti Özcan Deniz, "Yaprak Dökümü" nün Necla'sı Fahriye Evcen ile birlikte olduğu itiraf etti. 'Bastonumun birini Yılmaz'a birini Ferhat'a sattım' 5 ay önce bir hayranı tarafından vurulan Özcan Deniz, ayakta ilk konserini Kaya Artemis Otel'de verdi. Yürümekte zorluk çektiği için sahneye shuttle adlı golf arabasıyla gelen Özcan Deniz, "Sizlerin karşısına...
  2. Bergüzar Korel aşkını itiraf etti

Bergüzar Korel aşkını itiraf etti

Bergüzar Korel, “Binbir Gece” dizisinin başrol oyuncularından Ergenç’le ilişki yaşadığını, “Halit’te güveni ve mutluluğu buldum” sözleriyle açıkladı. Bir süredir birlikte olup olmadıkları tartışma konusu olan “Binbir Gece” dizisinin başrol oyuncuları Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in ilişkisi su yüzüne çıktı. Önceki ay eşi Gizem Soysaldı’dan boşanan Halit Ergenç ve arkadaş grubuyla...
  3. itiraf etmişler (kanser hakkında

itiraf etmişler (kanser hakkında

itiraf etmişler, kemoterapi, radyoterapi ve cerrahi müdahale kanseri yenemiyor JOHN HOPKINS HASTANESİ'NDEN 1) Herkesin vücudunda kanser hücreleri vardır. Bu kanser hücreleri birkaçmilyara kadar çoğalmadıkça standart testlerde görülmezler. Doktorlarkanser hastalarına tedaviden sonra vücutlarında artık kanser hücresikalmadığını söyledikleri zaman, bu yalnızca kanser hücrelerinin...
  4. Ajda Pekkan Aşkını İtiraf Etti

Ajda Pekkan Aşkını İtiraf Etti

ajda pekkan, aşıkmı, bülent çavuşoğlu, ilişkisi, itiraf etti, hakkında detaylı bilgiler Süper Star Ajda Pekkan sonunda aşkını itiraf etmiş melekler... “Yakar Geçer” albümüyle yaza damgasını vuran Ajda Pekkan, tutkularını, aşklarını ve yeni koleksiyonu Ajda Pekkan Private Collection’ı Hello! dergisine anlattı. Adı geçtiğimiz haftadan beri evli işadamı Bülent Çavuşoğlu ile anılan sanatçı,...
  5. İtiraf ettim gitti :(

İtiraf ettim gitti :(

Okuduğum okulun mobilya bölümün yarısının yanmasına ben sebeb oldum :( Ama yanlışlıkla oldu yani bilerek ateşi oraya fırlatmadım ben :( Eşref hoca bi ögrense beni vururdur herhalde :(

Sayfayı Paylaş