gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çağatay Ulusoy Balkondan Düştü!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çağatay ulusoy, çağatay ulusoy haberleri, med cezir çağatay ulusoy

Sevgili melekler, Med Cezir dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy balkondan düştü. Rol gereği balkona tırmanması gereken Ulusoy, bu çekim sırasında düştü. Ayak bileğini inciten Çağatay Ulusoy'a sete giden doktor müdahale etti. Çağatay Ulusoy 2 saatlik aradan sonra çekimi ayağı bandajlı halde sürdürdü.

çağatay-ulusoy.jpg

Çağatay Ulusoy Balkondan Düştü! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çağatay ulusoy

çağatay ulusoy

tşkr edrim herkese:))
  2. çağatay ulusoy hangi takımlı

çağatay ulusoy hangi takımlı

çağatay ulusoy hangi takımlı bilen var mı? Arkadaşlar ben çağatay ulusoy hayranıyım ve onunla ilgili herşeyi merak ediyorum acaba çağatay ulusoy hangi takımlı ?
  3. çağatay ulusoy nasıl ulaşabilirim

çağatay ulusoy nasıl ulaşabilirim

çağatay ulusoya nasıl ulaşabilirim_ çağatay ulusoy iletişim adresini verir misiniz lütfen aşığım ona
  4. Çağatay Ulusoy kimdir Çağatay Ulusoy hayatı

Çağatay Ulusoy kimdir Çağatay Ulusoy hayatı

Çağatay Ulusoy kimdir Çağatay Ulusoy hayatı hakkında bilgi verir misiniz bana kızlar.
  5. Çağatay Ulusoy Paranoyak Olmuş...

Çağatay Ulusoy Paranoyak Olmuş...

Çağatay Ulusoy Çağatay Ulusoy Paranoya Bütün kızların sevgilisi olan Çağatay Ulusoy...Onunla ilgili haberleri eminimki dört gözler bekleyeniniz çoktur:D:D İşte onun hakkında bilmediğiniz birşey daha ....İşte burdada onun en güzel resimleri bulunmakta... Çağatay Ulusoy Paranoyak Olmuş Adını Feriha Koydum' dizisinin yakışıklısı Çağatay Ulusoy'un, ünlü olmadan önce bir kısa filmde rol...

Sayfayı Paylaş