gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç Twitter Geyikleri istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar magazin dünyası son günlerde Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç aşkından sallanıyor hatta duyduğum kadarıyla Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç Twitter Geyikleri bile çıkmış işte bende o geyikleri paylaşmanızı istiyorum:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çağatay Ulusoy ve Berrak Tüzünataç Çeşme'de aynı şezlongda görüntülenmişti. Çağatay Ulusoy'un menajeri bunun üzerine şu açıklamaları yaptı: “Çağatay, bir haftadır tatilde. Ortak arkadaşlar vasıtasıyla Berrak Hanım’la tanışmışlar. İki gündür aralarında bir elektriklenme var. Durum şu an böyle.”
    Peki Çağatay Ulusoy'un hayranları bu duruma ne dedi?

çağatay ulusoy'la berrak tüzünataç vakasını ne abartmışsınız: gençlik, yaz, ver coşkuyu... uzun sürmez.

Berrak Tüzünataç'ın Şahan'dan sonra Çağatay Ulusoy ile çıkması eşekten inip ata binmeye benziyor.

Çağatay Ulusoy "Kara gözlü, büyük göğüslü, balık eti severim" demişti. Bahsettiği kız kesinlikle Berrak Tüzünataç değil

Berrak Tüzünataç balkonda.. serisinden sonra şimdi şezlongta haberleri. Sırada ne var:)

Çağatay Ulusoy ve Berrak Tüzünataç aşkı zaten dün bomba gibi düşmüştü... İki gündür böyleymişler elektriklenme falan...

"Allah belamı versin ünlüyle olmam" diyen Çağatay Ulusoy'un Berrak Tüzünataç'la yakalanması belayı bulduğunu gösteriyor

Berrak Tüzünataç giderek kaliteyi yükseltiyor, şahan'dan çağatay'a ev balkonundan çeşme'de şezlonga terfi etmiş.

peki artık Berrak Tüzünataç'a "popüler erkek seviyor" diyebilir miyiz, diyebiliriz :)

Berrak Tüzünataç'ın haberini duyduk ve şoka girmekten başka yapılıcak bir şey yok.

Berrak Tüzünataç açık büfede ne bulursa tabağına koyan yerli turistler gibi. Şahan'dan sonra Çağatay'la takılmasının başka açıklaması olamaz

Berrak Tüzünataç yaptığı işlerle parlayamayıp Çağatay Ulusoy gibi zirveye tırmananları kullanıp prim kazanmaya çalışan zavallının teki.

Son dizisi bittiğinden beri Engin Altan Düzyatan'lı Vestel reklamlarında geriliyorum, her an Berrak Tüzünataç gelip "Vur onu" diyecek diye.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ne diyelim türk toplumunun örf adetlerine yakışmıyacak bir poz mart ayı geçti bir oda tutacak kadar parası yoksa selinden istesin imajını zedeledi...........

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aşk kurbanımı arkadaş kurbanımı bilmem .çirkin bir işlem burası türkiye iyi bir jön olmak istiyorsan çevrendeki senin yaşıtlarına bir bak örnek burak özçivit örnek şarkıcı keremcem hiç kimse senin gibi ulu orta yerde bunlar yapılmaz çocuklarımıza kötü örnek oldun.saklanma çık ortaya özür dile dizi çekimleri başlamadan.............

Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç Twitter Geyikleri istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Twitter Çağatay Ulusoy

Twitter Çağatay Ulusoy

Twitter Çağatay Ulusoy Merhaba sizden Çağatay Ulusoy Twitter adresini istiyorum ama lütfen gerçek adresi olsun.
  2. Şok Şok Şok Berrak Tüzünataç Şimdide Çağatay Ulusoyla Basıldı...

Şok Şok Şok Berrak Tüzünataç Şimdide Çağatay Ulusoyla Basıldı...

Berrak Tüzünataç Haberi Berrak Tüzünataç Çağatay Ulusoy Adı böyle skandallarla anılan Berrak Tüzünataç şimdide Çeşme'de bir şezlongda genç kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy'la basıldı...İsmi Nejat İşlerle anılan daha sonra Mert Fıratla aşk yaşayan daha sonra Engin Altan Düzyatanın sevgilisi olmasına rağmen arabada yakalanan Berrak Hanım Şahanın evinin balkonunda da görüntülenmişti...Yani...
  3. Çağatay Ulusoy'un Berrak Tüzünataç Kaçamağına Hayranları Tepki Yağdırdı...

Çağatay Ulusoy'un Berrak Tüzünataç Kaçamağına Hayranları Tepki Yağdırdı...

Çağatay Ulusoy Haberi Çağatay Ulusoy Hayranlarından Tepki Çeşme'de Berrak Tüzünataçla basılan Çağatay Ulusoy'a hayranlarından tepkiler yağdı...Hayranlarını çok kızdıran Çağatay bakalım onlara ne cevap verecek...Haberin detayına bakalım... Bir Daha Büyük Konuşma Çağatay Ulusoy'un Berrak Tüzünataç'la ilişkisine hayranları büyük tepki gösterdi. Çağatay Ulusoy'un Berrak Tüzünataç'la...
  4. Çağatay Ulusoy Twitter Adresi isteyenler için

Çağatay Ulusoy Twitter Adresi isteyenler için

Çağatay Ulusoy Twitter Adresi Çağatay Ulusoy Twitter Hesabı Adını Feriha Koydum Emir'in yolu dizisinin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoyun Twitter adresi bu sayfamızda tüm Çağatay Ulusoy hayranları için paylaşıyoruz Melek'ler. İŞte size Çağatay Ulusoy Twitter adresi arkadaşlarım:) Özellikle Genç kızların hayran olduğu ve çok beğendigi Çağatay Ulusoy'un gerçek twitter adresine...
  5. Berrak Tüzünataç Ölmek İstiyor!

Berrak Tüzünataç Ölmek İstiyor!

berrak tüzünataç, berrak tüzünataç haberleri, berrak tüzünataç muhteşem yüzyıl Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'a bu sezon dahil olan Berrak Tüzünataç, oyunculuğuyla ilgili olarak gelen eleştirilerden dolayı çok bunalmış olacakki, yapımcıdan kendisini öldürmesini istedi. Dizide Mihrünnisa rolünü canlandıran Tüzünataç yapımcıya “Dizinin Mart’ta bitmesini beklemeden beni lütfen hemen öldürün”...

Sayfayı Paylaş