gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çağatay Ulusoy Bu Aralar Pek Dertli !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Çağatay Ulusoy Sigarayı Çoğalttı çağatay ulusoy haberleri

Çağatay Ulusoy'un Yüzü Neden Asık

Sevgili melekler, bildiğiniz gibi sevilen dizi Adını Feriha Koydum, yeni sezonda Adını Feriha Koydum-Emir'in Yolu adıyla devam ediyor. Diziden pek çok isim ayrıldı ve senaryo da Emir karakterinin üzerinde yoğunşlaşarak yazılıyor. Söylentiye göre de Çağatay Ulusoy bu duruma pek alışamamaış gibi. İşte Çağatay Ulusoy haberleri, haberin detayları...

Yakışıklı oyuncunun yeni dizinin ekibine alışması zaman alacak gibi görünüyor. Formatı tamamen değişen Adını Feriha Koydum'da dertli bir adama dönüşen Emir'i canlandıran Çağatay Ulusoy'un gerçek hayatında da dertli olduğu ileri sürülüyor.Seti ziyarete giden hayranları yakışıklı oyuncunun sigarayı çoğalttığını gözlemledi. Zaten sigara kullanıyordu Çağatay Ulusoy ama yakın arkadaşları Hazal Kaya, Barış Kılıç ve Ceyda Ateş'in diziden ayrılması nedeniyle yüzü asık olan Emir yeni rol arkadaşlarına alışmaya çalışıyor.

Çağatay Ulusoy Bu Aralar Pek Dertli ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çağatay ulusoy

çağatay ulusoy

tşkr edrim herkese:))
  2. Twitter Çağatay Ulusoy

Twitter Çağatay Ulusoy

Twitter Çağatay Ulusoy Merhaba sizden Çağatay Ulusoy Twitter adresini istiyorum ama lütfen gerçek adresi olsun.
  3. Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı? Kızlar Çağatay Ulusoy un hangi takımı tuttuğunu merak ediyorum siz biliyor musunuz acaba?
  4. Serenay Sarıkaya Çağatay Ulusoy Arasında Ne Var?

Serenay Sarıkaya Çağatay Ulusoy Arasında Ne Var?

serenay sarıkaya çağatay ulusoy, serenay sarıkaya haberleri, çağatay ulusoy haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta yayınlanan bir haberde Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ arasında bir aşk olduğu iddia edildi. Bugün basında çıkan yeni bir habere göre de Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy aşk yaşıyor! Doğrusu ne ünlülerin ne de gazetecilerin hızına yetişilmiyor. Hangisi doğru...
  5. Çağatay Ulusoy Balkondan Düştü!

Çağatay Ulusoy Balkondan Düştü!

çağatay ulusoy, çağatay ulusoy haberleri, med cezir çağatay ulusoy Sevgili melekler, Med Cezir dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy balkondan düştü. Rol gereği balkona tırmanması gereken Ulusoy, bu çekim sırasında düştü. Ayak bileğini inciten Çağatay Ulusoy'a sete giden doktor müdahale etti. Çağatay Ulusoy 2 saatlik aradan sonra çekimi ayağı bandajlı halde sürdürdü.

Sayfayı Paylaş