gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çağatay ulusoy hangi semte taşınmış

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

BHu uyuşturucu olayları gözaltına alınmalar falan Çağatay Ulusoyu ve ailesini yıpratmış sanırım taşınmışlar.Yalnız nereye taşındıkları konusunda bilgi yok.Siz biliyormusunuz acaba nereye taşınmışlar?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Çağatay Ulusoy Avcılar'da oturan annesi Refiye Ulusoy'un yanına taşındı yakışıklı oyuncu uzun süre arkadaş ortamından uzak kalmak istediği öğrenildi. Adını Feriha Koydum dizisiyle ekranlardan kendini tanıtan genç oyuncu daha sonra Annesiyle birlikte bahçeşire taşınmak istediğini söyledi.
    Çağatay Ulusoy bahçeşehirden bir ev alıp Annesiyle yaşamaya devam edecek

çağatay ulusoy hangi semte taşınmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çağatay ulusoy

çağatay ulusoy

tşkr edrim herkese:))
  2. çağatay ulusoy hangi takımlı

çağatay ulusoy hangi takımlı

çağatay ulusoy hangi takımlı bilen var mı? Arkadaşlar ben çağatay ulusoy hayranıyım ve onunla ilgili herşeyi merak ediyorum acaba çağatay ulusoy hangi takımlı ?
  3. Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı? Kızlar Çağatay Ulusoy un hangi takımı tuttuğunu merak ediyorum siz biliyor musunuz acaba?
  4. Çağatay Ulusoy hangi filmlerde ve dizilerde rol aldı ?

Çağatay Ulusoy hangi filmlerde ve dizilerde rol aldı ?

Çağatayın iflah olmaz bir hayranıyım. Öğrenmek istediğim ilk rolünden itibaren oynadığı tüm dizi ve filmlerin listesi...
  5. Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Aşk Hikayesi Hangi Kanalda?

Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Aşk Hikayesi Hangi Kanalda?

çağatay ulusoy yeni dizisi çağatay ulusoy yeni dizi aşk hikayesi aşk hikayesi konusu Sevgili melekler, sevilen oyuncu Çağatay Ulusoy'un Serenay Sarıkaya ile başrollerde oynayacağı yeni dizisi Aşk Hikayesi'nin kanalı belli oldu. Eylül ayında ekranlarda yayınlanacak olan ve "O.C." adlı dizisinin uyarlaması olacak olan "Aşk Hikayesi" dizisi Eylül'de Star TV'de ekrana...

Sayfayı Paylaş