gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çağatay Ulusoy hangi takımlı? Kızlar Çağatay Ulusoy un hangi takımı tuttuğunu merak ediyorum siz biliyor musunuz acaba?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çağatay Ulusoy hangi takımlı tam olarak bilmiyıorum ama umarım Çağatay Ulusoy Fenebahçeli'dir :A

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence hiçte değil çağatay abi ye gs li olmak yakışıyor anladın mı

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evet ben araştırdım fenerbahçeli

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

emirimmmmmmmmmmmmmmmmmm
    ben araştırdım emir fenerbahçeli onun için hiç uğraşmayınsen msafir yazan kız yada erkek sen kazandın alttaki kaybeddi voe voe voe

Çağatay Ulusoy hangi takımlı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi takımlısınız?????????????????

Hangi takımlısınız?????????????????

Ben başlıyım GaLaTaSaRaY
  2. çağatay ulusoy

çağatay ulusoy

tşkr edrim herkese:))
  3. çağatay ulusoy hangi takımlı

çağatay ulusoy hangi takımlı

çağatay ulusoy hangi takımlı bilen var mı? Arkadaşlar ben çağatay ulusoy hayranıyım ve onunla ilgili herşeyi merak ediyorum acaba çağatay ulusoy hangi takımlı ?
  4. çağatay ulusoy hangi semte taşınmış

çağatay ulusoy hangi semte taşınmış

BHu uyuşturucu olayları gözaltına alınmalar falan Çağatay Ulusoyu ve ailesini yıpratmış sanırım taşınmışlar.Yalnız nereye taşındıkları konusunda bilgi yok.Siz biliyormusunuz acaba nereye taşınmışlar?
  5. Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Aşk Hikayesi Hangi Kanalda?

Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Aşk Hikayesi Hangi Kanalda?

çağatay ulusoy yeni dizisi çağatay ulusoy yeni dizi aşk hikayesi aşk hikayesi konusu Sevgili melekler, sevilen oyuncu Çağatay Ulusoy'un Serenay Sarıkaya ile başrollerde oynayacağı yeni dizisi Aşk Hikayesi'nin kanalı belli oldu. Eylül ayında ekranlarda yayınlanacak olan ve "O.C." adlı dizisinin uyarlaması olacak olan "Aşk Hikayesi" dizisi Eylül'de Star TV'de ekrana...

Sayfayı Paylaş