gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Çağatay Ulusoy Kime Hayran?

Konu, 'Magazin' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Çağatay Ulusoy kime hayran,haberin tamamı burada Adını Feriha Koydum dizisinin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy(http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/187184-cagtay-ulusoy-hakkinda-bilgiler.html) geçenlerde ödül aldığı gecede dünyada kime hayran olduğunu söylemiş. Haberi ekliyorum sizler için (özellikle Çağatay hayranları için :) )

Genç oyuncu Çağatay Ulusoy gecede ödül alan isimler arasındaydı. Ödül almanın harika duygu olduğunu söyleyen genç oyuncu hedeflerinin büyük olduğunu söyledi.

RÜYALARIMDA GÖRÜYORUM!

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy “Ödül almak çok güzel bir duygu. Şimdi sırada Oscar var. Şaka bir yana ancak rüyalarımda görüyorum. Eğitimlerim bittikten yurt dışına çıkmayı planlıyorum, farklı kültürleri görmeyi ve onlarla birlikte çalışmayı istiyorum’’ dedi.

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy dünya starları arasından Robert De Niro ve Angelina Jolie hayranı olduğunu dile getirdi. Muhabirlerin “Angelina Jolie ile öpüşme sahnesi olsa oynar mısın’’ sorusuna Ulusoy ‘’Sadece film icabı olacaksa isterim. Oyunculuğuna hayranım’’ şeklinde yanıtladı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Kasım 2011
    melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. melike gunduzalp

melike gunduzalp Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    tesekkurler cnm:))ellerine salik..

Çağatay Ulusoy Kime Hayran? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çağatay ulusoy

çağatay ulusoy

tşkr edrim herkese:))
  2. Çağatay Ulusoy kimdir Çağatay Ulusoyoyun hayatı

Çağatay Ulusoy kimdir Çağatay Ulusoyoyun hayatı

Çağatay Ulusoy kimdir Çağatay Ulusoy hayatı Arkadaşalr bana Çağatay Ulusoy kimdir Çağatay Ulusoy hayatı hakkında bilgi verirmisiniz
  3. Çağatay Ulusoy kimdir Çağatay Ulusoy hayatı

Çağatay Ulusoy kimdir Çağatay Ulusoy hayatı

Çağatay Ulusoy kimdir Çağatay Ulusoy hayatı hakkında bilgi verir misiniz bana kızlar.
  4. Med Cezir Dizisi (Yaman Koper) Çağatay Ulusoy Kimdir?

Med Cezir Dizisi (Yaman Koper) Çağatay Ulusoy Kimdir?

med cezir, med cezir dizisi, med cezir çağatay ulusoy Sevgili melekler, bu yılın başında düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan ve sorgusundan sonra serbest bırakılan Çağatay Ulusoy kötü günleri geride bıraktı ve yepyeni bir diziyle yeni sezonda hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Biz de bu sayfamızda bilmeyenlerve merak edenler için Çağatay Ulusoy hayatı hakkında bilgiler...
  5. Çağatay Ulusoy Balkondan Düştü!

Çağatay Ulusoy Balkondan Düştü!

çağatay ulusoy, çağatay ulusoy haberleri, med cezir çağatay ulusoy Sevgili melekler, Med Cezir dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy balkondan düştü. Rol gereği balkona tırmanması gereken Ulusoy, bu çekim sırasında düştü. Ayak bileğini inciten Çağatay Ulusoy'a sete giden doktor müdahale etti. Çağatay Ulusoy 2 saatlik aradan sonra çekimi ayağı bandajlı halde sürdürdü.

Sayfayı Paylaş