gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çağatay Ulusoy Kokain İçiyormuş

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çağatay ulusoy haberleri çağatay ulusoy

Sevgili melekler, Ocak ayında yapılan bir operasyonla gözaltına alınan ve ifadelerine başvurulan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy ve şarkıcı Cenk Eren'in adli tıp raporu çıktı. Rapora göre Ulusoy ve Eren'in kanlarında kokain bulunmuş. İşte detaylar...

cagatay-ulusoy.jpg

İstanbul'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan oyuncu Çağatay Ulusoy ve Cenk Eren'in, Adli Tıp Kurumu'nda yapılan incelemeler sonrası hazırlanan raporu emniyete ve savcılığa ulaştı. İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin 9 aylık teknik takibin ardından Ocak ayında düzenlediği operasyonda, aralarında şarkıcı Cenk Eren, Çağatay Ulusoy ve Camal Hünal'ın da bulunduğu 38 kişi gözaltına alındı. Cenk Eren ve Cemal Hünal, kan, tükürük ve kıl örneklerinin alınmasından sonra Adli Tıp Kurumu'ndan serbest bırakıldı. Eren ve Hünal'ın içici oldukları belirtilerek savcılık talimatıyla salıverildikleri belirtildi. Cenk Eren emniyet çıkışında "Serbest bırakıldım. Şimdi evime gidiyorum" dedi.

Suçlamayı reddetmişti
    Operasyon kapsamında gözaltına alınan Çağatay Ulusoy sessiz kalırken, Cenk Eren "Sadece ifade vermeye geldim" diyerek suçlamaları kabul etmemişti.

Kan örneği!
    Ancak Adli Tıp Kurumu'nun Cenk Eren ve Çağatay Ulusoy hakkında düzenlediği raporlar, emniyet ve savcılığa yeni ulaştı. Adli Tıp Kurumu, Cenk Eren ve Çağatay Ulusoy'un kokain kullandığını raporla tespit etti. Çağatay Ulusoy emniyetteki ifadesinde uyuşturucu kullandığını itiraf etmişti.
    vatan

Çağatay Ulusoy Kokain İçiyormuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çağatay ulusoy

çağatay ulusoy

tşkr edrim herkese:))
  2. Çağatay Ulusoy Ameliyat Geçirdi

Çağatay Ulusoy Ameliyat Geçirdi

çağatay ulusoy resimleri haberleri hakkında daha fazla bilgi için yazımıza buyrun melekler. Genç kızların Sevgilisi http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/187184-cagtay-ulusoy-hakkinda-bilgiler.html Geçtiğimiz Gün Bir Ameliyat Geçirdi melekler. bu haber hayranlarını biraz üzecek gibi ama korkulacak bişey yok Genç oyuncunun sağlık durumu iyi :) Etiler'deki Dünya Göz Hastanesinde...
  3. çağatay ulusoy hangi takımlı

çağatay ulusoy hangi takımlı

çağatay ulusoy hangi takımlı bilen var mı? Arkadaşlar ben çağatay ulusoy hayranıyım ve onunla ilgili herşeyi merak ediyorum acaba çağatay ulusoy hangi takımlı ?
  4. çağatay ulusoy nasıl ulaşabilirim

çağatay ulusoy nasıl ulaşabilirim

çağatay ulusoya nasıl ulaşabilirim_ çağatay ulusoy iletişim adresini verir misiniz lütfen aşığım ona
  5. Çağatay Ulusoy Paranoyak Olmuş...

Çağatay Ulusoy Paranoyak Olmuş...

Çağatay Ulusoy Çağatay Ulusoy Paranoya Bütün kızların sevgilisi olan Çağatay Ulusoy...Onunla ilgili haberleri eminimki dört gözler bekleyeniniz çoktur:D:D İşte onun hakkında bilmediğiniz birşey daha ....İşte burdada onun en güzel resimleri bulunmakta... Çağatay Ulusoy Paranoyak Olmuş Adını Feriha Koydum' dizisinin yakışıklısı Çağatay Ulusoy'un, ünlü olmadan önce bir kısa filmde rol...

Sayfayı Paylaş