gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çağatay ulusoy nasıl ulaşabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

çağatay ulusoya nasıl ulaşabilirim_ çağatay ulusoy iletişim adresini verir misiniz lütfen aşığım ona

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    alemsin valla hee nasıl ulaşacaksın bizde telefonu yok ya hahaha ilahi diziyi cektiği sete git atla üstüne ne diyim hahaha

3. SALIH YIĞIT ŞENEL

SALIH YIĞIT ŞENEL Forum Okuru

abicim senden bir ricam olucak ben seni ilk çıktığın zamanlardan beri hep örnek almışımdır idolümsün benim bir kız arkadaşım var senin en büyük hayranın senle yatıp senle kalkıyor haftaya cuma doğum günü var o benim doğum günümde çok güzel sürpriz yaptı benimde en büyük sürprizim sensin onu senden daha mutlu edicek başka birşey yok ben bir erkek olarak bunu çok zor yapıyorum ama sevdiğim kız için yana yana içim senle görüştürmek istiyorum lütfen bizim için beş dakikanızı ayırabilirmisiniz sizin istanbul içinde bulunduğunuz bir yer varsa orada buluşalım ben bağcılarda oturuyorum evim çekim yaptığınız üniversiteye çok yakın hangi günlerde orada olduğunuzu bilmediğim için gelemiyorum

çağatay ulusoy nasıl ulaşabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emir(Çağatay Ulusoy) resimleri

Emir(Çağatay Ulusoy) resimleri

cağatay ulusoy resimleri çağatay ulusoy çağatay fotoları fotoğrafları cagatay resimleri meleklerim bence çok yakışıklı :utan: oyuncu olarak da süper ... o benimdir o benim :uhu:
  2. çağatay ulusoy

çağatay ulusoy

tşkr edrim herkese:))
  3. Çağatay Ulusoy Utandı

Çağatay Ulusoy Utandı

Çağatay Ulusoy,Çağatay'ı utandırdı haberin tamamı burada Tescilli yakışıklılardan ve şimdilerde ekranların en sevilen dizilerinden Adını Feriha Koydum dizisinde başarılı bir performans sergileyen kızların yeni sevgilisi yakışıklı manken oyuncu Çağatay Ulusoy( http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/187184-cagtay-ulusoy-hakkinda-bilgiler.html ) kendisine söylenen övgü dolu sözler karşısında...
  4. Çağatay Ulusoy biyografisi

Çağatay Ulusoy biyografisi

Çağatay Ulusoy kimdir, Çağatay Ulusoy un hayatı GEnç kızların yeni ve yakışıklı gözdesi Çağatay Ulusoy'un biyografi bilgilerini, Çağatay Ulusoy hayranları için bu yazımızda paylaşıma sunuyoruz Melek'ler. Çağatay Ulusoy'un Doğum Yeri İstanbul Çağatay Ulusoy'un Doğum Tarihi: 1990'dır Çağatay Ulusoy'un Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Devam Ediyor Çağatay Ulusoy'un...
  5. Çağatay Ulusoy Nasıl 10 Kilo Verdi?

Çağatay Ulusoy Nasıl 10 Kilo Verdi?

çağatay ulusoy, çağatay ulusoy haberleri, çağatay ulusoy med cezir Sevgili melekler, şu sıralar yeni sezonda rol alacağı Med Cezir dizisi için çalışan Çağatay Ulusoy, tam 10 kilo verdi. Geçen yıl uyuşturucu operasyonunda gözlatına alınan ve sebest kaldıktan sonra uzun süre ortalarda gözükmeyen ve bu sürede spor yapıp, diyetle kilo veren Ulusoy'un 10 kilo vermesindeki en büyük etkenlerden...

Sayfayı Paylaş