Çağatay ulusoya nasıl ulaşabilirim

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Çağatay ulusoya nasıl ulaşabilirim
Çağatay Ulusoyun telefonu mail adresi var mı kızlar ya da adresi ? çağatay ulusoya nasıl ulaşabilirim_ çağatay ulusoy iletişim adresini verir misiniz lütfen aşığım ona

abicim senden bir ricam olucak ben seni ilk çıktığın zamanlardan beri hep örnek almışımdır idolümsün benim bir kız arkadaşım var senin en büyük hayranın senle yatıp senle kalkıyor haftaya cuma doğum günü var o benim doğum günümde çok güzel sürpriz yaptı benimde en büyük sürprizim sensin onu senden daha mutlu edicek başka birşey yok ben bir erkek olarak bunu çok zor yapıyorum ama sevdiğim kız için yana yana içim senle görüştürmek istiyorum lütfen bizim için beş dakikanızı ayırabilirmisiniz sizin istanbul içinde bulunduğunuz bir yer varsa orada buluşalım ben bağcılarda oturuyorum evim çekim yaptığınız üniversiteye çok yakın hangi günlerde orada olduğunuzu bilmediğim için gelemiyorum

Ne güzel :D:D Vallahi bizde yok muhtemelen organizasyonunu sağlayan kişi üzerinden ulaşılabilir ama maili var mı ya da adresi bilemiyorum. Hem ulaşıp ne yapacaksınız ki o burayı görür okur bize ulaşır :D

Benzer Diğer Konularımız !

K
Cevaplar
1
Görüntüleme
2K
T
K
Cevaplar
1
Görüntüleme
1K