gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çağatay Ulusoy ölümden döndüm dedi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

çağatay ulusoy okul hayatı çağatay ulusoy ışıltılar programı fotoları haberleri burada arkadaşlar. Genç kızların yeni gözdesi Çağatay ulusoy okul hayatı ile ilgili ilginç çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bizde bu sayfamızda Çağatay Ulusoy hayranları için o açıklamalara yer veriyoruz Melek'ler. [​IMG]

“Adını Feriha Koydum” dizisiyle adını duyuran oyuncu Çağatay Ulusoy, “Işıltılar” programında Tahire Demircan’ın sorularını yanıtladı.

“21 yaşındayım ama erken duruldum” diyen Ulusoy, ortaokuldayken çok deli dolu bir genç olduğunu vurguladı. Arkadaşlarıyla sık sık okulu kırıp sandalla Marmara Denizi’ne açıldıklarını söyleyen Ulusoy, bir gün akıntıya kapıldıklarında ölümden nasıl döndüklerini anlattı: “Arkadaşlarımla Yeşilköy’den bir kayık kiraladık. Ben kürek çekiyorum, ben yorulunca bir arkadaş çekiyor. Deniz de sakin baya açığa gittik. Birden kürekleri çekmememize rağmen baktık tekne gidiyor adalara doğru. 15-16 yaşlarındaydık, bağrıdık, işaret yaptık bizi kurtarın diye. Akıntıdan çıkana kadar bir tekne bize yardım etti. Sonra da böyle bir şeyi bir daha yapmadık.”

melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. melike gunduzalp

melike gunduzalp Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
Çağatay Ulusoy ölümden döndüm dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çağatay ulusoy

çağatay ulusoy

tşkr edrim herkese:))
  2. Çağatay Ulusoy biyografisi

Çağatay Ulusoy biyografisi

Çağatay Ulusoy kimdir, Çağatay Ulusoy un hayatı GEnç kızların yeni ve yakışıklı gözdesi Çağatay Ulusoy'un biyografi bilgilerini, Çağatay Ulusoy hayranları için bu yazımızda paylaşıma sunuyoruz Melek'ler. Çağatay Ulusoy'un Doğum Yeri İstanbul Çağatay Ulusoy'un Doğum Tarihi: 1990'dır Çağatay Ulusoy'un Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Devam Ediyor Çağatay Ulusoy'un...
  3. Twitter Çağatay Ulusoy

Twitter Çağatay Ulusoy

Twitter Çağatay Ulusoy Merhaba sizden Çağatay Ulusoy Twitter adresini istiyorum ama lütfen gerçek adresi olsun.
  4. Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı? Kızlar Çağatay Ulusoy un hangi takımı tuttuğunu merak ediyorum siz biliyor musunuz acaba?
  5. Çağatay Ulusoy Balkondan Düştü!

Çağatay Ulusoy Balkondan Düştü!

çağatay ulusoy, çağatay ulusoy haberleri, med cezir çağatay ulusoy Sevgili melekler, Med Cezir dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy balkondan düştü. Rol gereği balkona tırmanması gereken Ulusoy, bu çekim sırasında düştü. Ayak bileğini inciten Çağatay Ulusoy'a sete giden doktor müdahale etti. Çağatay Ulusoy 2 saatlik aradan sonra çekimi ayağı bandajlı halde sürdürdü.

Sayfayı Paylaş