gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Çağatay Ulusoy Paranoyak Olmuş...

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Çağatay Ulusoy Çağatay Ulusoy Paranoya Bütün kızların sevgilisi olan Çağatay Ulusoy...Onunla ilgili haberleri eminimki dört gözler bekleyeniniz çoktur:D:D İşte onun hakkında bilmediğiniz birşey daha ....İşte burdada onun en güzel resimleri bulunmakta...

Çağatay Ulusoy Paranoyak Olmuş

Adını Feriha Koydum' dizisinin yakışıklısı Çağatay Ulusoy'un, ünlü olmadan önce bir kısa filmde rol aldığı ortaya çıktı.

Adını Feriha Koydum' dizisindeki oyunculuğuyla genç kızların sevgilisi olan Çağatay Ulusoy'un, ünlü olmadan önce bir kısa filmde rol aldığı ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıl çekilen, Özgür Özer'in yönettiği 'Paranoya' adlı kısa filmde; Ulusoy bir paranoyağı canlandırdı. Ulusoy, iki dakikalık film boyunca dışarıdan gelen seslerden korkuyor ve her şeyden endişe duyuyor.

Çağatay Ulusoy Paranoyak Olmuş... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çağatay ulusoy

çağatay ulusoy

tşkr edrim herkese:))
  2. Adını Feriha Koydum'un Emir'i Çağatay Ulusoy ameliyat oldu

Adını Feriha Koydum'un Emir'i Çağatay Ulusoy ameliyat oldu

adını feriha koydum, emir, çağatay ulusoy, ameliyat oldu, nezaman, neden, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Genç kızların gözdesi Adını Feriha Koydum dizisinin Emir'i Çağatay Ulusoy dün ameliyat olmuş melekler...Genç oyuncuya geçmiş olsun diyor haberin detaylarına geçiyorum... Dün sabah erken saatlerde menajeri Selin Boronkay ile hastaneye gelen ünlü oyuncunun sol göz kapağında...
  3. çağatay ulusoy hangi takımlı

çağatay ulusoy hangi takımlı

çağatay ulusoy hangi takımlı bilen var mı? Arkadaşlar ben çağatay ulusoy hayranıyım ve onunla ilgili herşeyi merak ediyorum acaba çağatay ulusoy hangi takımlı ?
  4. çağatay ulusoy nasıl ulaşabilirim

çağatay ulusoy nasıl ulaşabilirim

çağatay ulusoya nasıl ulaşabilirim_ çağatay ulusoy iletişim adresini verir misiniz lütfen aşığım ona
  5. Çağatay Ulusoy "23" Oldu!

Çağatay Ulusoy "23" Oldu!

çağatay ulusoy, çağatay ulusoy haberleri, çağatay ulusoy doğumgünü Sevgili melekler, genç kızların sevgilisi oyuncu Çağatay Ulusoy geçtiğimiz gün doğumgününü kutladı. 23 yaşına giren oyuncuya çalışma arkadaşları sette bir doğumgünü partisi vererek sürpriz yaptı. Ulusoy, “Çok teşekkür ederim… Sevdiğiniz insanlarla uzun ve mutlu yıllar geçirmeniz dileklerimle... Sağolun” notuyla bu...

Sayfayı Paylaş