gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çağatay Ulusoy-Selin Boronkay Aşkı Yalanmış!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

selin boronkay hayatı çağatay ulusoy selin boronkay ayrıldı mı çağatay ulusoy sevgilisinden ayrıldı mı sevgilisinden ayrıldımı çağatay ulusoy, selin boronkay aşkı, yalanmış, gerçek aşkı kim, sevgilisi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Adını Feriha Koydum dizisinin Emir'i Çağatay Ulusoy'un ,sosyetenin ünlü ailelerinin birinin kızı olan Selin Boronkay'la aşk yaşamadığı ortaya çıktı.

Çıkan aşk haberlerini yalanlayan Ulusoy'un ,dizide uygulayıcı yapımcı olarak çalışan Ceyda Gönenç'le birlikte olduğu ortaya çıktı..uçankuş

melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. sevmeyeceğim

sevmeyeceğim Forum Okuru

hyır olamaz aslaaa
    bak çağatay o kadının azını burununu datırım taammı?

not:seni sewiom aşkım

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    çağatay ulusoyun bir röportajında sevgilisi olmadığını söylüyor onun sevgilisi onu cok kıskanmalıymıs ve oda cok kıskanc oldugu icin birbirlerinin sözlerini dinleyeceklermiş flan :D bence bu cocugun sevgilisi yok dedikodu cıkıyor iste :D

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

o gerçekte hazal kayayı sevmiyor o film icabı hazal kaya ondan küçük gerçekte başka birini seviyor :D

Çağatay Ulusoy-Selin Boronkay Aşkı Yalanmış! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selin Boronkay ile röportaj

Selin Boronkay ile röportaj

ms hastası ünlüler selin boronkay kim fmf hastası ünlüler selen boronkay selin kimdir ünlü sosyetik güzellerden Selin Boronkay çocuk doğuracak mı hastalığı ne boyutta hepsi haberimizde..... 'BEN LEYLA KADAR CESUR DEĞİLİM!' FMF HASTALIĞI NEDENİYLE SPERM BANKASINDAN ALACAĞI SPERMLE ANNE OLMAYI PLANLADIĞI KONUŞULAN SELİN BORONKAY, SUSKUNLUĞUNU BOZUP İDDİALARA YANIT VERDİ. İşadamı Zoltan...
  2. çağatay ulusoy

çağatay ulusoy

tşkr edrim herkese:))
  3. Twitter Çağatay Ulusoy

Twitter Çağatay Ulusoy

Twitter Çağatay Ulusoy Merhaba sizden Çağatay Ulusoy Twitter adresini istiyorum ama lütfen gerçek adresi olsun.
  4. Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı? Kızlar Çağatay Ulusoy un hangi takımı tuttuğunu merak ediyorum siz biliyor musunuz acaba?
  5. Çağatay Ulusoy Balkondan Düştü!

Çağatay Ulusoy Balkondan Düştü!

çağatay ulusoy, çağatay ulusoy haberleri, med cezir çağatay ulusoy Sevgili melekler, Med Cezir dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy balkondan düştü. Rol gereği balkona tırmanması gereken Ulusoy, bu çekim sırasında düştü. Ayak bileğini inciten Çağatay Ulusoy'a sete giden doktor müdahale etti. Çağatay Ulusoy 2 saatlik aradan sonra çekimi ayağı bandajlı halde sürdürdü.

Sayfayı Paylaş