gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çağatay Ulusoy Un sosyetik sevgilisi kim biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben koyu bir Çağatay Ulusoy hayranıyım ve Çağatay Ulusoy ile ilgili tüm haberleri öğrenmek istiyorum ve şimdide sizden Çağatay Ulusoy Un sosyetik sevgilisi kim yazmanızı rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çağtay Ulusoy'un sürpriz sevgilisi Emir sarrafoğlu'nun gerçek sevgilisi

Çağatay Ulusoy kendinden 15 yaş büyük sosyetik güzel Selin Boronkay ile aşk yaşıyor

Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaşan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un, kendisinden 15 yaş büyük olan sosyetik güzel Selin Boronkay ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

İKİLİ ARASINDAKİ YAŞ FARKI 15
    Sürpriz aşk magazin gündemine bomba gibi düşecek. Show TV'de yayınlanan 'Adını Feriha Koydum' adlı dizide Hazal Kaya'nın oynadığı kapıcı kızı Feriha'ya âşık olan zengin çocuğu Emir'i canlandıran 21 yaşındaki Çağatay Ulusoy'un, kendisinden tam 15 yaş büyük Selin Boronkay ile birliktelik yaşadığı ortaya çıktı.

BÜYÜK AŞK YAŞIYORLAR
    İki yıldır Selin Boronkay'ın sahibi olduğu 'S Management' adlı ajansa bağlı olarak mankenlik yapan Çağatay Ulusoy ile Boronkay arasındaki iş ilişkisi kısa sürede aşka dönüştü. Sosyetenin tanınmış ailelerinden Boronkaylar'ın kızı olan Selin, daha önce kendisinden yaşça bir hayli küçük olan şarkıcı Onur ile de aşk yaşamıştı.

Çağatay Ulusoy Un sosyetik sevgilisi kim biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çağatay Ulusoy ve Sevgilisi

Çağatay Ulusoy ve Sevgilisi

emir sarrafoğlunun sevgilisi emir sarrafoğlu sevgilisi çağatay ulusoy ve çağatay ulusoy cagatay ve Genç kızların yeni sevgilisi Çağatay Ulusoy dizideki ismiyle Emir Sarrafoğlu'nun gerçek hayatta sevgilisini merak ediyormusunuz?Genç oyuncu kendisinden tam 15 yaş büyük Selin boronkay ile birlikte... Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaşan yakışıklı oyuncu Çağatay...
  2. çağatay ulusoy un dişleri

çağatay ulusoy un dişleri

kızlar çağatay ulusoy un dişleri orjinal mi acaba
  3. Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim biliyor musunuz?

Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim biliyor musunuz?

Kızlar severek izlediğim Bir Çocuk Sevdim dizisinde ki Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim diye çok merak ediyorum magazinden okuduğum kadarıyla dizinin yönetmeniyle aşk yaşıyormuş :S
  4. Aras Bulut İynemli Sevgilisi Kim biliyor musunuz

Aras Bulut İynemli Sevgilisi Kim biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba Aras Bulut İynemli Sevgilisi Kim biliyor musunuz? Ben Aras Bulut İynemli (Mete) hayranıyım sevgilisi varmış merak ettim kim diye:)
  5. Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim biliyor musunuz

Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim biliyor musunuz

Ben Serdarın koyu bir hayranıyım ve uzun zamandır adı kimseyle ciddi anlamda yazılmıyordu acaba yeni sevgilisi yok mu derken duydum ki sevgili yapmış kendine:) Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim bilen varsa yazsın.

Sayfayı Paylaş