gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca Serbest Bırakıldı !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Çağatay Ulusoy Serbest Bırakıldı haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, geçtiğimiz gün uyuşturucu operasyonu neticesinde Gizem Karaca ve Çağatay Ulusoy da gözaltına alınmıştı. İki oyuncu da emniyet tarafından serbest bırakıldı . İşte detaylar...

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz cuma günü düzenlenen operasyonda gözaltına alınan ve aralarında ünlülerin de bulunduğu 35 kişi adliyeye sevk edildi.

ÇAĞATAY: DAHA ÖNCE BİR KEZ KULLANDIM

Genç kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy sorgusunda polise: "Daha önce bir kez uyuşturucu kullandım. Kendime aileme ve sevenlerime bir daha böyle bir şey yaşatmayacağım. Bir daha uyuşturucu kullanmayacağım, çok pişmanım.." dedi.

AİLEMİ ÜZDÜM PİŞMANIN

FOX Haber Gizem Karaca'nın ifadesine de ulaştı. Emir'in Yolu ve Eve Düşen Yıldırım dizilerinde rol alan ünlü oyuncu Gizem Karaca ise şu açıklamaları yaptı: "Ben de bir iki kez uyuşturucu kullandım, bir daha kullanmayacağım. Ailemi üzdüm çok pişmanım.."

EVİNDE ESRAR ÖĞÜTME MAKİNASI BULUNDU İDDİASI

Gizem Karaca'nın evinde esrar öğütme makinası bulunduğu da iddia ediliyor..

Adı kısa bir süre önce Çağatay Ulusoy'la aşk dedikodularına karışan ünlü menajer Selin Borankay da ifadesinde şunları söyledi: "Hayatımda ilk kez uyuşturucu kullanmak istedim, Onda da siz yakaladınız.."

ÇAĞATAY ELLERİYLE POLİSE TESLİM ETTİ

4 gün boyunca narkotik nezaretinde kalan Çağatay Ulusoy'un evinde bulunan uyuşturucu maddesini arama yapan polise elleri ile teslim etti ortaya çıktı.

"ÇOK KÖTÜ BİR DENEYİMDİ"

Ünlülere düzenlenen narkotik operasyonu sonrası 4 gün Emniyet'te geçiren Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Selin Boronkay da serbest kaldı. Ulusoy ve Karaca gazetecilerin sorunlarını yanıtsız bırakırken Selin Boronkay 'Çok kötü bir deneyimdi.' dedi.

UYUŞTURUCU KULLANDINIZ MI SORUSUNA NE YANIT VERDİ?

Adliyedeki işlemlerin ardından Ulusoy ve Karaca dahil 15 kişi serbest bırakıldı. Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca basın mensuplarının "Uyuşturucu kullandığınız doğru mu?" sorusunu yanıtsız bıraktı.

''POLİS İŞİNİ GÜZEL YAPTI SÖYLEYEYİM...''

Adliye çıkışı gazetecilere açıklama yapan Selin Boronkay, 'Çok kötü bir deneyimdi. Her şey düştü. Hepimiz temiziz. Gençlere söylüyorum dikkat edin. Yanlışlıkla olsa bile bu durumu yaşamasın kimse.. Ama söyleyeyim polis işini güzel yaptı söyleyeyim.' dedi.

Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca Serbest Bırakıldı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ergenekon Kapsamında Gözaltına Alınan Kemal Yavuz ve Kemal Gürüz serbest bırakıldı

Ergenekon Kapsamında Gözaltına Alınan Kemal Yavuz ve Kemal Gürüz serbest bırakıldı

Ergenekon soruşturmasında gözaltına alınan son isimler de hakim karşısında. Mahkeme iki önemli ismi serbest bıraktı. Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne sevk edilen eski MGK Hukuk Müşaviri Emekli Tümgeneral Erdal Şenel, sevk edildiği mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'nde...
  2. Çağatay Ulusoy ve Sevgilisi

Çağatay Ulusoy ve Sevgilisi

emir sarrafoğlunun sevgilisi emir sarrafoğlu sevgilisi çağatay ulusoy ve çağatay ulusoy cagatay ve Genç kızların yeni sevgilisi Çağatay Ulusoy dizideki ismiyle Emir Sarrafoğlu'nun gerçek hayatta sevgilisini merak ediyormusunuz?Genç oyuncu kendisinden tam 15 yaş büyük Selin boronkay ile birlikte... Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaşan yakışıklı oyuncu Çağatay...
  3. çağatay ulusoy

çağatay ulusoy

tşkr edrim herkese:))
  4. Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’dan yeni dizi

Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’dan yeni dizi

Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’ın Yeni Dizisi Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’dan yeni dizi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere üzücün bir haberimiz olacak ve bunun ardından da güzel bir haber vereceğiz :) Adını Feriha Koydum dizisi bu sezon bitiyor ve Çağatay Ulusoy Pelin Karan yeni dizi de rol alıyor. Stephenie Meyer'in Twilight adlı eseri yerli dizi oluyor. Tüm dünyada...
  5. Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca Uyuşturucudan Gözaltında!

Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca Uyuşturucudan Gözaltında!

Bu konu; Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca Uyuşturucudan Gözaltında haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin dünyası geçtiğimiz gün yapılan uyuşturucu operasyonuyla hallaç pamuğuna döndü. Uyuşturucu kullandığı, sattiği ve yataklık ettiği düşünülen isimler birer birer gözaltına alındı. Bu isimler arasından genç kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca da var!.....

Sayfayı Paylaş