gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’dan yeni dizi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’ın Yeni Dizisi Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’dan yeni dizi
    Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere üzücün bir haberimiz olacak ve bunun ardından da güzel bir haber vereceğiz :) Adını Feriha Koydum dizisi bu sezon bitiyor ve Çağatay Ulusoy Pelin Karan yeni dizi de rol alıyor.

Stephenie Meyer'in Twilight adlı eseri yerli dizi oluyor. Tüm dünyada büyük tutkuyla okunan kitabın telif haklarını satın alan Medyapım dizi için hazırlıklara başladı.

Dizide Edward karakterini sezon sonu bitecek olan Adını Feriha Koydum dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy olması düşünülüyor. Bella karakterini ise yerli versiyonunda Pelin Karahan ismi geçiyor

Dizinin SHOW Tv Veya FOX TV'de yayınlanması bekleniyor. Dizinin 2012 eylülde başlaması planlanıyor.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    oooo izlenir o zaman bu dizi :D:D

3. damla.gunay

damla.gunay Forum Okuru

Hazala daha cok yakısıyorsun pelının yerıne hazal oynasa olmazmı?

Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’dan yeni dizi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çağatay Ulusoy ve Sevgilisi

Çağatay Ulusoy ve Sevgilisi

emir sarrafoğlunun sevgilisi emir sarrafoğlu sevgilisi çağatay ulusoy ve çağatay ulusoy cagatay ve Genç kızların yeni sevgilisi Çağatay Ulusoy dizideki ismiyle Emir Sarrafoğlu'nun gerçek hayatta sevgilisini merak ediyormusunuz?Genç oyuncu kendisinden tam 15 yaş büyük Selin boronkay ile birlikte... Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaşan yakışıklı oyuncu Çağatay...
  2. çağatay ulusoy

çağatay ulusoy

tşkr edrim herkese:))
  3. Dizilerin iki yakışıklısı Emir (Çağatay Ulusoy) ve Demir (Birkan Sokullu)

Dizilerin iki yakışıklısı Emir (Çağatay Ulusoy) ve Demir (Birkan Sokullu)

birkan sokullu cagatay ulusoy demir küçük sırlar kücük sırlar demir adını feriha koydum, küçük sırlar, emir, demir, Çağatay Ulusoy, birkan sokullu, resimleri, röportajı, haberleri, hakkında detaylı bilgiler burada Adını Feriha Koydum dizisinin yakışıklısı Emir (Çağatay Ulusoy) ve Küçük Sırlar dizisinin Demir'i Birkan Sokullu ile yapılan röportajı sizlerle paylaşıyorum melekler......
  4. Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Aşk Hikayesi Konusu

Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Aşk Hikayesi Konusu

çağatay ulusoy dizisi aşk hikayesi dizisi konusu çağatay ulusoy yeni dizi konusu Sevgili melekler, Çağatay Ulusoy Adını Feriha Koydum dizisinin ardından uyuşturucu davasıyla gündeme gelmiş ve ardından yaşadığı zor günleri unutmak v eunutturmak adına uzun bir süre ortalarda gözükmemişti. Şimdilerde yeni bir dizi hazırlığında olan Çağatay Ulusoy'un rol alacağı yeni dizi Aşk Hikayesi Eylül...
  5. Çağatay Ulusoy En Yeni Resimleri İle Sizlerle

Çağatay Ulusoy En Yeni Resimleri İle Sizlerle

2014 çağatay ulusoyun saç modeli, çağatay ulusoyun yeni resimleri, 2014 çağatay ulusoyun yeni resimleri Şu sıralar Star tv ekranların da Med Cezir de oynayan Çağatay Ulusoy, "Adını Feriha Koydum" dizisin de yakaladığı şöhreti yeni dizisin de yine sürdürmeye devam ediyor. Gençlerin sevgilisi ve adeta idolü haline gelen Çağatay Ulusoy'un yeni imajı ve saç modeli oldukça popüler oldu....

Sayfayı Paylaş