gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Çağatay Ulusoy ve Sevgilisi

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

emir sarrafoğlunun sevgilisi emir sarrafoğlu sevgilisi çağatay ulusoy ve çağatay ulusoy cagatay ve Genç kızların yeni sevgilisi Çağatay Ulusoy dizideki ismiyle Emir Sarrafoğlu'nun gerçek hayatta sevgilisini merak ediyormusunuz?Genç oyuncu kendisinden tam 15 yaş büyük Selin boronkay ile birlikte...
    Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaşan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un, kendisinden 15 yaş büyük olan sosyetik güzel Selin Boronkay ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

İKİLİ ARASINDAKİ YAŞ FARKI 15

Sürpriz aşk magazin gündemine bomba gibi düşecek. Show TV'de yayınlanan 'Adını Feriha Koydum' adlı dizide Hazal Kaya'nın oynadığı kapıcı kızı Feriha'ya âşık olan zengin çocuğu Emir'i canlandı ran 21 yaşındaki Çağatay Ulusoy'un, kendisinden tam 15 yaş büyük Selin Boronkay ile birliktelik yaşadığı ortaya çıktı.

BÜYÜK AŞK YAŞIYORLAR

İki yıldır Selin Boronkay'ın sahibi olduğu 'S Management' adlı ajansa bağlı olarak mankenlik yapan Çağatay Ulusoy ile Boronkay arasındaki iş ilişkisi kısa sürede aşka dönüştü. Sosyetenin tanınmış ailelerinden Boronkaylar'ın kızı olan Selin, daha önce kendisinden yaşça bir hayli küçük olan şarkıcı Onur ile de aşk yaşamıştı.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bence hiçte hoş deil..

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar şanslıymış bu selin :)

4. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Anacım erkeklerde bi garip kendilerinden büyük kadınlar daha cazip geliyo sırrını çözemedim valla:)Baksana pınar altuğun eşine kendinden kaç yaş küçük.Kadın bi de çocuk doğurdu Afacan'dan ,ayy pardon Atacan'dan demek istemiştim hahaha hahaha hahaha

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    afacan hahaha koptummm :D

6. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    yok ya yalanmis bu haber

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Valla bilemiyorum ama bu artistlerinki aşk deil ki aşk olsa sevmiş ya dicem saygı duycam ama.. hayat onların hayatı bişe demiyoruzzz...

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

emir ve sevgilisi

Bencede yalandır bu emirden çooooook yaşlı görünüyor bu yüzden hiçççççç yakışmıyolar yaaaa emire tavsiyem bu kızı bıraksın yaaa

9. _DEFNE_

_DEFNE_ Forum Okuru

Emir ve sevgilisi

çok yalan bi haber kardeşimm yaa olamaz böle bişi

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevgilin senden çok büyük emir

11. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Ahh ahh öyle çocuğa böyle kızzz adaletmidir be bu hahaha
    ayyy herşey bitti bu dert oldu şimdide:D

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yaaaaa inanamadım keşke hazal kayanın gerçek sevgilisi olsaydı ama keşke ben unlu olsuydım benimle çıksaydı burda doğuş çıktı seni seviyoruz

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çağatay ulusoy

ya senin gibi yakışıklı birine böle biri hiç yakışmıyo ben sana bu kadar aşıkken nasıl ona bakarsın aramızda 5 yaş var ama onunla aranızda 15 yaş var acaba annenmi o seni çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

emir ve elifff

emir ve sevgilisi hiç yakışmıyorlar.Benle emir daha çok yakışıyoru emir seni çokkkk sesviyorum cnmdan bile aşkım

Çağatay Ulusoy ve Sevgilisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çağatay ulusoy

çağatay ulusoy

tşkr edrim herkese:))
  2. Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’dan yeni dizi

Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’dan yeni dizi

Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’ın Yeni Dizisi Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’dan yeni dizi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere üzücün bir haberimiz olacak ve bunun ardından da güzel bir haber vereceğiz :) Adını Feriha Koydum dizisi bu sezon bitiyor ve Çağatay Ulusoy Pelin Karan yeni dizi de rol alıyor. Stephenie Meyer'in Twilight adlı eseri yerli dizi oluyor. Tüm dünyada...
  3. Çağatay Ulusoy Un sosyetik sevgilisi kim biliyor musunuz

Çağatay Ulusoy Un sosyetik sevgilisi kim biliyor musunuz

Merhaba ben koyu bir Çağatay Ulusoy hayranıyım ve Çağatay Ulusoy ile ilgili tüm haberleri öğrenmek istiyorum ve şimdide sizden Çağatay Ulusoy Un sosyetik sevgilisi kim yazmanızı rica ediyorum.
  4. Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca Uyuşturucudan Gözaltında!

Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca Uyuşturucudan Gözaltında!

Bu konu; Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca Uyuşturucudan Gözaltında haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin dünyası geçtiğimiz gün yapılan uyuşturucu operasyonuyla hallaç pamuğuna döndü. Uyuşturucu kullandığı, sattiği ve yataklık ettiği düşünülen isimler birer birer gözaltına alındı. Bu isimler arasından genç kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca da var!.....
  5. Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca Serbest Bırakıldı !

Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca Serbest Bırakıldı !

Bu konu; Çağatay Ulusoy Serbest Bırakıldı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz gün uyuşturucu operasyonu neticesinde Gizem Karaca ve Çağatay Ulusoy da gözaltına alınmıştı. İki oyuncu da emniyet tarafından serbest bırakıldı . İşte detaylar... İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz cuma günü düzenlenen operasyonda gözaltına...

Sayfayı Paylaş