gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Aşk Hikayesi Hangi Kanalda?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çağatay ulusoy yeni dizisi çağatay ulusoy yeni dizi aşk hikayesi aşk hikayesi konusu

Sevgili melekler, sevilen oyuncu Çağatay Ulusoy'un Serenay Sarıkaya ile başrollerde oynayacağı yeni dizisi Aşk Hikayesi'nin kanalı belli oldu. Eylül ayında ekranlarda yayınlanacak olan ve "O.C." adlı dizisinin uyarlaması olacak olan "Aşk Hikayesi" dizisi Eylül'de Star TV'de ekrana gelecek. Çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak olan dizinin diğer oyuncuları da gelecek haftalarda açıklanacak. "Aşk Hikayesi" Eylül'de Star TV'de başlıyor!..

Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Aşk Hikayesi Hangi Kanalda? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çağatay ulusoy hangi takımlı

çağatay ulusoy hangi takımlı

çağatay ulusoy hangi takımlı bilen var mı? Arkadaşlar ben çağatay ulusoy hayranıyım ve onunla ilgili herşeyi merak ediyorum acaba çağatay ulusoy hangi takımlı ?
  2. Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı? Kızlar Çağatay Ulusoy un hangi takımı tuttuğunu merak ediyorum siz biliyor musunuz acaba?
  3. Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi !

Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi !

Bu konu; Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Adını Feriha Koydum dizisiyle milyonlarca genç kızın sevgilisi haline gelen Çağatay Ulusoy'un yepyeni bir diziyle ekranlara geleceği söyleniyor. Yine yabancı bir dizinin Türk versiyonunda oynayacağı söylenen Ulusoy'un partneri ise Lale Devri'nin yıldızı Serenay Sarıkaya olacakmış. Konusuna...
  4. çağatay ulusoy hangi semte taşınmış

çağatay ulusoy hangi semte taşınmış

BHu uyuşturucu olayları gözaltına alınmalar falan Çağatay Ulusoyu ve ailesini yıpratmış sanırım taşınmışlar.Yalnız nereye taşındıkları konusunda bilgi yok.Siz biliyormusunuz acaba nereye taşınmışlar?
  5. Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Aşk Hikayesi Konusu

Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Aşk Hikayesi Konusu

çağatay ulusoy dizisi aşk hikayesi dizisi konusu çağatay ulusoy yeni dizi konusu Sevgili melekler, Çağatay Ulusoy Adını Feriha Koydum dizisinin ardından uyuşturucu davasıyla gündeme gelmiş ve ardından yaşadığı zor günleri unutmak v eunutturmak adına uzun bir süre ortalarda gözükmemişti. Şimdilerde yeni bir dizi hazırlığında olan Çağatay Ulusoy'un rol alacağı yeni dizi Aşk Hikayesi Eylül...

Sayfayı Paylaş