gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çağatay Ulusoy'a Dolandırıcılık Şoku !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çağatay ulusoy çağatay ulusoy haberleri adını feriha koydum emir çağatay ulusoy 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Adını Feriha Koydum dizisiyle tüm genç kızların hayranlığını toplayan Çağatay Ulusoy dolandırıcılık şoku yaşıyor melekler. Sevgili haberleriyle sık sık gündeme gelen Çağatay Ulusoy haberleri detaylar şöyle melekler;

Adını Feriha Koydum'un Emir'i Çağatay Ulusoy, bu kez de dolandırıcı şoku mu yaşıyor? Doğa Koleji, Twitter hesabında 5 Aralık Pazartesi günü ünlü oyuncunun okullarında olacağını duyurdu. Fakat Ulusoy'un menajeri Selin Boronkay, bu iddiayı yalanladı.

Boronkay, Twitter'da bu duyuru üzerine oyuncusu için bir açıklamada bulundu. Açıklamada şunlar yazıldı: "Çağatay Ulusoy, Doğa Koleji'ne gitmeyecek. Bir dolandırıcı, okulu dolandırdı. "Ben Çağatay'ım diye okulu aramış. Bizim olaydan haberimiz yok."

Hatta Boronkay, Twitter hesabından, dolandırıcının hangi telefon numarasından aradığını da takipçileriyle paylaştı.

Bunun üzerine, okulun Twitter hesabından şöyle bir açıklama yapıldı: "Maalesef Pazartesi günü Çağatay Ulusoy, bizlerle olamayacak, menajerinden kaynaklanan bir sorun nedeniyle"

Çağatay Ulusoy'a Dolandırıcılık Şoku ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ulusoy'a Şikayet

Ulusoy'a Şikayet

ulusoy şikayet ulusoy kart şikayet hattı şikayetler otobüs şikayetleri Bir asker eşi arkadaşımla konuştuk, kendisi şu anda hamile. Allah izin verirse ikiz bebekleri olacak. O bir olay anlattı ve bunu herkesin bilmesini istiyor. Ben de anlatıyorum melekler. 4 aylık hamileyken Ulusoy'la bir yolculuk yapıyor arkadaşım, Ankara'ya geliyor. O sırada kanaması oluyor, ikizlere de hamile olduğu için...
  2. Şok

Şok

Degişik nedenlerle kalbin pompalama etkinli inin zayıflaması, ya da, damarlarda pompalanacak yeterli kan olmaması halinde, ciltte, bilinçte ve kaslarda ortaya çıkan ilerleyici nitelikte belirtilerin tümüne şok denir. Müdahale edilmezse, belirtiler ilerler, kişi ölebilir. Aşırı kanamalar, ishal, yanıklar, kusma, kalp krizi, aşırı korku ve heyecan, allerjik olaylar, aşırı a rılı olaylar şok...
  3. Şok...Şok...Şok...Şok

Şok...Şok...Şok...Şok

Kızlar başlığı görünce eminim ne kadar şaşırtıcı birşey olduğunu anlayabilmişsinizdir.Açıklama yapmak istemiyorum lütfen sadece resimlere bakın:S:S:S * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * size ŞOK olduğunu söylemiştim:piha::piha::piha:
  4. Şok Şok Şok Berrak Tüzünataç Şimdide Çağatay Ulusoyla Basıldı...

Şok Şok Şok Berrak Tüzünataç Şimdide Çağatay Ulusoyla Basıldı...

Berrak Tüzünataç Haberi Berrak Tüzünataç Çağatay Ulusoy Adı böyle skandallarla anılan Berrak Tüzünataç şimdide Çeşme'de bir şezlongda genç kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy'la basıldı...İsmi Nejat İşlerle anılan daha sonra Mert Fıratla aşk yaşayan daha sonra Engin Altan Düzyatanın sevgilisi olmasına rağmen arabada yakalanan Berrak Hanım Şahanın evinin balkonunda da görüntülenmişti...Yani...
  5. Çağatay Ulusoy'a Şok Suçlama!

Çağatay Ulusoy'a Şok Suçlama!

çağatay ulusoy haberleri, çağatay ulusoy, çağatay ulusoy uyuşturucu Sevgili melekler, oyuncu Çağatay Ulusoy'a eski şoförünün annesinden şok bir suçlama geldi. Devam eden uyuşturucu davası sürecinde mahkemeye bir mektup yazan şoför Onur Tezer'in annesi, Ulusoy'un avukatıyla bir olup suçu oğluna atmak istediklerini söyledi. İşte haberin detayları... Akşam'dan Seda Kılıç'ın haberine...

Sayfayı Paylaş