gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çağatay Ulusoy'a Şok Suçlama!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çağatay ulusoy haberleri, çağatay ulusoy, çağatay ulusoy uyuşturucu

Sevgili melekler, oyuncu Çağatay Ulusoy'a eski şoförünün annesinden şok bir suçlama geldi. Devam eden uyuşturucu davası sürecinde mahkemeye bir mektup yazan şoför Onur Tezer'in annesi, Ulusoy'un avukatıyla bir olup suçu oğluna atmak istediklerini söyledi. İşte haberin detayları...

çağatay-ulusoy.jpg

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Ya bu sanatçı camiasından içmeyen yok gibi buradan isim zikretmeyede gerek yok ama zaten Çağatay'ın buna benzer bir açıklaması olmuştu. İçmeyen yok diye. Ne diyelim Allah akıl fikir versin.

Çağatay Ulusoy'a Şok Suçlama! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzmir suyu ile ilgili şok suçlama

İzmir suyu ile ilgili şok suçlama

Bakan Eroğlu, İzmir'in sularında arsenik oranının yüksek olduğunu, Başkan Aziz Kocaoğlu'nun bunu bilmesine rağmen halktan gizlediğini savundu. TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Nevzat Pakdil'in başkanlığında toplandı. Şehir içi şebe suyundaki kirlilik sorunuyla ilgili gündemdışı söz alan CHP İzmir Milletvekili Selçuk Ayhan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, Kızılırmak...
  2. Lady Gaga'ya şok suçlama

Lady Gaga'ya şok suçlama

lady gaga, 2011, haberleri, resimleri burada arkadaşlar Her yaptığı, giydiği olay olan, olay kadın Lady Gaga'ya şarkı kopyaladığı iddiasıyla suç davası açılmış Melek'lerim. Amerikalı söz yazarı ve şarkıcı Rebecca Francescatti, dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga'yı kendisine ait bir şarkıyı kopyalamakla suçladı. Illinois'te karşı dava açan Francescatti, Lady Gaga'nın son albümü "Born...
  3. Seda Sayan'a Şok Suçlama

Seda Sayan'a Şok Suçlama

seda sayan,lerzan mutlu, suçlama, kim yapmış, hakkında bilgi, resimleri buradan bulabilirsiniz Anlamıyorum bu ünlülerim işini ben.. Bakalım habere.. Lerzan Mutlu Alt Üst Muhabbetler'de açtı ağzını yumdu gözünü... Alt Üst Muhabbetler'in bu haftaki konuğu programlarıyla adından çok söz ettiren ve konuk olarak ekranlarda pek görünmeyen Lerzan Mutlu idi. Esin Övet çok merak edilen konuları...
  4. Çağatay Ulusoy'a Dolandırıcılık Şoku !

Çağatay Ulusoy'a Dolandırıcılık Şoku !

çağatay ulusoy çağatay ulusoy haberleri adını feriha koydum emir çağatay ulusoy 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Adını Feriha Koydum dizisiyle tüm genç kızların hayranlığını toplayan Çağatay Ulusoy dolandırıcılık şoku yaşıyor melekler. Sevgili haberleriyle sık sık gündeme gelen Çağatay Ulusoy haberleri detaylar şöyle melekler; Adını Feriha Koydum'un Emir'i Çağatay Ulusoy, bu kez...
  5. Şok Şok Şok Berrak Tüzünataç Şimdide Çağatay Ulusoyla Basıldı...

Şok Şok Şok Berrak Tüzünataç Şimdide Çağatay Ulusoyla Basıldı...

Berrak Tüzünataç Haberi Berrak Tüzünataç Çağatay Ulusoy Adı böyle skandallarla anılan Berrak Tüzünataç şimdide Çeşme'de bir şezlongda genç kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy'la basıldı...İsmi Nejat İşlerle anılan daha sonra Mert Fıratla aşk yaşayan daha sonra Engin Altan Düzyatanın sevgilisi olmasına rağmen arabada yakalanan Berrak Hanım Şahanın evinin balkonunda da görüntülenmişti...Yani...

Sayfayı Paylaş