gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Çağatay Ulusoyu Aşk Acısı Depresyona Soktu....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Çağatay Ulusoy Haberleri Çağatay Ulusoy Aşk Acısı Çağatay Ulusoy Sevgilisinden Ayrıldı mı?

Adını Feriha Koydum Anadolu Kartallarının yakışıklı kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy büyük aşk acısı çekiyormuş..Bunun içinde depresyona girmiş....Genç kızlara duyrulur....:D:D

Aşk Acısı Depresyona Soktu!

Adını Feriha Koydum'un yıldızı Çağatay Ulusoy, bir yıldır büyük aşk yaşadığı, Ceyda Gönenç'le ayrıldı.

Adını Feriha Koydum'un yıldızı Çağatay Ulusoy, bir yıldır büyük aşk yaşadığı, dizinin yapım ekibinde çalışan Ceyda Gönenç'le ayrıldı!

Genç kızların yeni gözdesi Çağatay Ulusoy bugünlerde kalp ağrısı çekiyor! Best Model Turkey 2010'da birinci olduktan sonra Adını Feriha Koydum dizisiyle büyük bir hayran kitlesi edinen 21 yaşındaki Ulusoy, bir yıldır gözlerden uzak büyük aşk yaşadığı sevgilisi Ceyda Gönenç'le ayrıldı. İddialara göre ilişkiyi dizinin yapım ekibinde görev alan 32 yaşındaki Gönenç bitirdi.

EŞYALARINI TAŞIMAYA BAŞLADI

Son zamanlarda gittikleri her yerde sevgilisi Ceyda Gönenç'le tartıştığı görülen Çağatay Ulusoy, ayrılığın ardından depresyona girdi. Önceki gün Kırıkkale'de 400 çocuğun sünnet düğününe katılıp kirvelik yapan Ulusoy'un, arkadaşlarına çok mutsuz olduğunu söylediği öğrenildi. Genç oyuncu birlikte yaşadığı Gönenç'in evindeki eşyalarını da taşımaya başladı...

DAHA ÖNCE DE BÖYLE BİR İDDİA VARDI

Yaklaşık 3 ay önce de genç kızların gözdesi Çağatay Ulusoy'un kendisinden 11 yaş büyük olan Adını Feriha Koydum' dizisinde uygulayıcı yapımcı olarak çalışan sevgilisi Ceyda Gönenç'den ayrıldığı iddia edilmişti.

"Adını Feriha Koydum" dizisinin Emir'i Çağatay Ulusoy, kendisinden 11 yaş büyük sevgilisi Ceyda Gönenç'ten ayrıldığı iddiasına yanıt vermişti. Kıskançlık yüzünden ayrıldıkları dedikodularını komik bulduğunu söyleyen 21 yaşındaki genç oyuncu, "Ayrılmadık, mutluyuz" demişti.

Çağatay Ulusoyu Aşk Acısı Depresyona Soktu.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üç köpeği döve döve depresyona soktular

Üç köpeği döve döve depresyona soktular

Üç köpeği döve döve depresyona soktular Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Maden, belediye ekiplerince bir hafta önce sokaklardan toplanarak Konya Hayvan Barınağı’na getirilen köpeklerin kendilerini tamamen kapatmış durumda olduklarını ve dış uyarılara cevap vermediklerini söylüyor. 28/07/2008 Konya'da insanlar tarafından "yoğun şiddet" gören, birinin vücudunda 20’ye...
  2. aşk acısı

aşk acısı

Tayvan'da 56 yaşındaki bir kadın, gençliğinde yaşadığı aşk acısı nedeniyle 30 yıldır evinden dışarı çıkmadan yaşıyor. United Daily gazetesinin haberine göre, Tainan kentinde yaşayan A-fan isimli kadın 1978'de yaşadığı bir karşılıksız aşk macerası yüzünden kendisini eve kapattı ve bir daha dışarı çıkmadı. Aşkının acısını hala yaşayan kadın, 2 ay önce 86 yaşındaki annesinin bir trafik...
  3. aşk acısı

aşk acısı

merhabalar ben 8 yıldır seviyorum birini 20 yaşındayım her seferinde kandırıyor beni . çok seviyorum onu çok belli ediyorum. başkasını seviydu ayrıldık dedi şimdi unutmdm dyo bana. fazla ilgi usandırır mı sence
  4. çağatay ulusoyu neden gözaltına aldılar?

çağatay ulusoyu neden gözaltına aldılar?

İnanamıyorum ya olamaz ! Çağatayı gözaltına almışlar. Peki neden? Ne yapmış ? Uyuşturucu diyorlar ama inanmıyorum ben :((

Sayfayı Paylaş